Zautomatyzowana fabryka tapet w technologii UVgel – Wallpaper Factory to w pełni modułowe rozwiązanie do przepływu pracy składające się z zautomatyzowanej ładowarki mediów rolek z mediami typu jumbo, która jest podłączona z przodu do wielkoformatowej drukarki roll-to-roll Colorado 1650.

Drukarka Colorado 1650 jest podłączona do Fotoba Cutter XLD 170WP i modułu Rewind REW 162, aby automatycznie ciąć elastyczne nośniki na niestandardowe rozmiary i długości. Dzięki wbudowanemu modułowi do tapingu na końcu uzyskujemy gotowy produkt. Jest to rozwiązanie proste i wydajne: drukowanie, rozcinanie, przycinanie, konfekcjonowanie. Wszystkie te procesy zostały w pełni zautomatyzowane.

Zadanie zostało zakończone, a rolki tapet są gotowe do natychmiastowej dostawy. W rozwiązaniu możemy także opcjonalnie korzystać z wyjątkowej dwurolkowej szuflady do podawania mediów.

Rozwiązanie UVgel Wallpaper Factory można również zintegrować z istniejącym procesem pracy, dzięki otwartej strukturze interfejsu w drukarce Colorado 1650, co daje możliwość wyboru rozwiązań wejściowych i wyjściowych od różnych dostawców.

System podawania mediów z rolek typu jumbo w połączeniu z wydajną drukarką Colorado 1650 zapewnia wyjątkową wydajność produkcji. Automatyzacja, duża rola oraz możliwość pozostawienia pracującego systemu na wiele godzin bez nadzoru. Od dzisiaj możesz polegać na fabryce tapet UVgel, aby zdobywać rynek cyfrowego druku tapet na żądanie. Pożegnaj się z obsługą ręczną. Teraz fabryka tapet może być obsługiwana zaledwie przez jedną osobę. Uzyskaj pełną automatyzację, aby zwiększyć swoje obroty i zmaksymalizować zyski.

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?