spot_imgspot_img

Firma EMIPAK członkiem Polskiej Izby Fleksografów

- Reklama-

Podczas niedawno odbywającej się Konferencji Fleksografów w Pile, do grona członków Polskiej Izby Fleksografów została przyjęta firma EMIPAK z Warszawy. Wręczenie dyplomu odbyło się podczas wieczornej gali, którą poprowadzili Edyta Bednarska – prezes Izby oraz Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby.

Izabela Talmont i Zbigniew Bohdan

Dyplom odebrał Zbigniew Bohdan, który nie krył ogromnego zadowolenia. Podczas konferencji EMIPAK zaprezentował się nieco z innej perspektywy, z obszarów które dla niektórych gości był bardzo miłym zaskoczeniem. Prezentację prowadziła Izabela Talmont. Zapraszamy do kolejnego wydania czasopisma Świat Poligrafii Professional, by zapoznać się z relacją z minionego wydarzenia.

Krótko o… Spółka Emipak powstała w 2001 roku, prawie od początku zajmując się sprzedażą maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego i spożywczego, produkowanych przez znane firmy europejskie. Do tych produktów należą m.in. drukarki fleksograficzne, przewijarko-krajarki, laminatory, naklejarki i myjki płyt drukowych, destylatory do rozpuszczalników organicznych, systemy spalania gazów odlotowych (RTO), systemy kontroli druku, systemy kontroli prowadzenia wstęgi, systemy błyskawicznego pomiaru zawartości wilgoci i gęstości, a także szeroki wachlarz maszyn przeznaczonych dla przemysłu cukierniczego.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych