Firma Epson przedstawia TM-H6000V

Firma Epson wprowadza na rynek nową, kompaktową drukarkę do punktów sprzedaży, łączącą w jednym urządzeniu funkcje druku paragonów i pokwitowań oraz obsługi czeków.

- reklama -

Przeznaczona jest dla sklepów i firm, które w swoich punktach sprzedaży potrzebują zapewniać obsługę czeków i chcą za pomocą tego samego urządzenia drukować paragony. TM-H6000V sprawdzi się także w aptekach do drukowania zaleceń odnośnie dawkowania leków na blankietach recept.

Drukarka TM-H6000V drukuje z prędkością do 350 mm/s¹ i szybciej od swojego poprzednika przetwarza czeki.

Dzięki swojej elastyczności drukarka łatwo dostosowuje się do wymagań współczesnej branży handlowej. Wyposażona została w takie funkcje, jak Server Direct Print (SDP) do druku przez Internet czy różne interfejsy do obsługi zarówno za pomocą tabletu, jak i komputera.

Chociaż w wielu obszarach stosowanie czeków jest coraz rzadsze, w niektórych krajach, jak na przykład we Francji, klienci nadal chętnie nimi płacą. Firma Epson wspiera sprzedawców, którzy akceptują tę formę płatności, oferując rozwiązanie, które łączy obsługę czeków z najnowszymi funkcjami ePOS. Nowy model TM-H6000V posiada szereg funkcji łączności z różnymi urządzeniami i jest przystosowany do obsługi tabletów POS, aby zapewniać niezawodne przetwarzanie czeków i drukowanie paragonów — mówi Grzegorz Moch, Business Solution Account Manager w Epson.

Na podstawie informacji firmy Epson

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.