Firma Sharp uhonorowana nagrodą BLI

Firma Sharp otrzymała łącznie pięć nagród od Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI), w tym nagrodę dla „Najbardziej niezawodnej marki w segmencie monochromatycznych kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych”.

- reklama -

Przyznawana co trzy lata nagroda jest wyróżnieniem dla producentów, których gamę produktów uznano za najbardziej bezawaryjną w oparciu o łączne wyniki wszystkich modeli, które poddaje się rygorystycznym testom BLI.

Firma Sharp zdobyła także nagrodę BLI Pacesetter w kategorii „Łatwość użytkowania: urządzenia dla firm”. Nagroda Pacesetter przyznawana jest w oparciu o badania przeprowadzane na rynku przedsiębiorstw oraz testy w laboratorium BLI.

Nagrodą zostają uhonorowani producenci, których urządzenia charakteryzuje łatwość użytkowania na każdym etapie: od ładowania papieru i kopiowania, przez skanowanie, drukowanie, usuwanie zaciętego papieru, zarządzanie zadaniami itd.

Sharp okazał się niezrównany pod względem sprawności druku monochromatycznego. Jak mówi Joe Ellerman, kierownik Lab Operations w Keypoint Intelligence – Buyers Lab:

Wszystkie przetestowanych przez nas do tej pory kopiarki monochromatyczne SHARP były nie do pobicia pod względem niezawodności działania. W ciągu ostatnich pięciu lat monochromatyczne modele Sharp wykonały miliony wydruków bez jednego zgłoszenia serwisowego, co czyni je absolutnie bezkonkurencyjnymi.

Oprócz tych dwóch prestiżowych nagród, firma Sharp zdobyła trzy nagrody BLI Pick. Przyznawane są one dwa razy w roku produktom, które osiągnęły najlepsze wyniki w kompleksowych testach laboratoryjnych BLI w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Firmie Sharp przyznano nagrodę za rozbudowany czarno-biały system wielofunkcyjny MX-M3570 w kategorii „Wyjątkowa kopiarka i urządzenie wielofunkcyjne 35 ppm” oraz za rozbudowany czarno-biały system wielofunkcyjny MX-M5070 w kategorii „Wyjątkowa kopiarka i urządzenie wielofunkcyjne 50 ppm”.

W kategorii „Wyjątkowe urządzenie wielofunkcyjne dla średniej wielkości grup roboczych” firma Sharp otrzymała nagrodę BLI Pick za urządzenie wielofunkcyjne MX-B455W, pracujące z prędkością 45 stron na minutę w formacie A4.

Ben Lake, starszy kierownik ds. produktu w dziale urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Sharp Europe, komentuje:

Jesteśmy dumni, ponieważ nagrodami wyróżniono dwa główne aspekty naszej filozofii projektowania: prostotę użytkowania i niezawodność urządzeń. Uhonorowano tym samym nasze nieustające dążenie do dostarczania klientom produktów najlepszych w swojej klasie.

Na podstawie informacji firmy Sharp

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.