spot_imgspot_img

Flekso… czy na pewno wiemy dokąd zmierzamy?

- Reklama-

Flekso… czy na pewno wiemy dokąd zmierzamy? To tytuł prezentacji, jaką wygłosił Artur Bartkowiak – współorganizator stowarzyszenia Natureef. Być może wiemy, co robimy, tylko czy na pewno? Co to znaczy opakowanie biodegradowalne? Jak sobie poradzić z wyzwaniami?

Jak wyglądają przepisy? Kto robi recykling folii zadrukowanej? Bo z czystą nie ma problemu. Prognozy surowców do produkcji tworzyw sztucznych i chemikaliów. To tylko niektóre tematy poruszone podczas tej prelekcji.

Artur Bartkowiak

Zielony ład. Biogospodarka. Jak do tego podejść? Jak zachowują się folie, które podlegają całemu procesowi recyklingu? Papier możemy do 7 razy obrócić w całym cyklu. A folia? No właśnie… Niezwykle ciekawa prezentacja, która wzbudziła dużą dyskusję już w kuluarach.

Wszystkie prezentacje odbywają się podczas Konferencji Fleksografów 2022 przygotowanej przez Polską Izbę Fleksografów, która odbywa się w tym roku w Pile.

Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych