Andrzej Rowicki rozpoczął Warsztaty „Flekso jakie jest, każdy widzi” od prelekcji, w której poruszył tematy dotyczące ekologii i ekonomii, starając się wykazać znaczenie produkcji opakowań dla naszego środowiska i w zasadzie także znaczenie dla prowadzonego biznesu.

Ekologia? O co chodzi? Podatki? Ale o co chodzi? Segregacja śmieci (opakowań)? To tylko niektóre tematy poruszone w pierwszej części warsztatów.

Kiedy poszukujemy własnej odpowiedzialności, za utylizację śmieci, musimy pamiętać, że w naszej branży w jakiś szczególny sposób odpowiadamy za to, co trafia do końcowego klienta.

Niby nie ten temat. Jednak jest absolutnie częścią całego przemysłu opakowań. 27 lutego firmy Kodak, 3M i Koenig & Bauer realizują 2-gą edycję Warsztatów Flekso – spotkanie praktyków branży. Pierwsza edycja była zrealizowana blisko dwa lata temu i trzeba przyznać, że imprezę tę wszyscy uczestnicy chwalili…

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.