Firmy Miraclon, 3M, Koenig & Bauer oraz hubergroup Polska wraz z firmami partnerskimi, zapraszają na III edycję Warsztatów Flekso – spotkania praktyków branży. Warsztaty odbędą się 5 marca 2020 r. w Arche Hotel Krakowska, al. Krakowska 237, Warszawa.

Będzie to już III edycja warsztatów, podczas których poruszane są wszystkie aspekty technologiczne z jakimi spotykają się na co dzień przy produkcji opakowań i etykiet drukowanych technologią fleksograficzną… nie tylko technolodzy.

Poprzednie edycje warsztatów były niezwykle interesujące, nie tylko ze względu na ich charakter, gdzie właściwie prezentacje zostały ograniczone do minimum, ale właśnie na możliwość dyskusji. Zaproszeni eksperci odpowiadali na zadawane pytania, często dyskutując z uczestnikami o ich doświadczeniach.

Zapytaliśmy Jacka Galińskiego (Miraclon) i Piotra Lisa (3M) o to, dlaczego w tej edycji tytuł jest tak dwuznaczny… Europa da się lubić…. Czyżby? Jak obaj panowie podkreślili, zmiany które zachodzą dookoła nas mają bezpośredni wpływ na każdą formę biznesu. Poligrafia, a właściwie produkcja opakowań i etykiet jest dokładnie takim samym uczestnikiem rynku, jak każda inna branża. Ostatnie wydarzenia związane z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii, wprowadzenie zamieszania do prawa i wreszcie nieustanne obciążanie przedsiębiorstwa kosztami, to ma wpływ na nasz biznes.

Jacek Galiński i Piotr Lis

Jak jednak obaj panowie zauważyli, rozmowy o Europie nie będą utyskiwaniem na negatywne zjawiska, a raczej poszukiwanie tych dobrych, które przyczyniły się do rozwoju tej branży i odniesienia sukcesu przez wiele firm produkujących opakowania. Przed nami nadal są możliwości. Jakie? O tym na pewno będzie już podczas warsztatów, które rozpoczynają się równo o 10.00.

Europa da się lubić…. Czyżby? Sami jesteśmy ciekawi Państwa reakcji na tak postawione pytanie. Do zobaczenia na III edycji warsztatów!

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.