- Reklama -spot_imgspot_img

Flekso jakie jest, każdy widzi… Wizjoner pilnie poszukiwany. Aktualizacja

- Reklama-

Warsztaty Flekso już rozpoczęte. Ponad 200-tu gości pojawiło się w Warszawie na branżowej imprezie przygotowanej przez 3M, Koenig & Bauer oraz hubergroup. W poprzedniej edycji było o tyle ciekawie, że odbyła się ona tuż przed ogłoszeniem pandemii. Kolejna edycja, która właśnie rozpoczęła się, zgromadziła technologów i ekspertów branży poligraficznej w temacie fleksografii, czyli po prostu produkcji opakowań i etykiet.

Piotr Lis i Jacek Galiński powitali wszystkich gości przypominając nieco całą historię związaną z minionymi miesiącami. Jak zachował się rynek? Gdzie są opakowania? No właśnie… ta branża rośnie tak, jak nikt tego się nie spodziewał.

- Reklama -

Jak zauważył Piotr Lis, wielkość rynku dzisiaj jest nadal niedoszacowana. Nikt nie spodziewał się tak dynamicznych zmian, jakie zachodzą aktualnie w tym obszarze…. Za chwilę panele tematyczne. Będzie się działo…
Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych