spot_imgspot_img

Flekso jakie jest, każdy widzi… Wizjoner pilnie poszukiwany. Aktualizacja

- Reklama-

Warsztaty Flekso już rozpoczęte. Ponad 200-tu gości pojawiło się w Warszawie na branżowej imprezie przygotowanej przez 3M, Koenig & Bauer oraz hubergroup. W poprzedniej edycji było o tyle ciekawie, że odbyła się ona tuż przed ogłoszeniem pandemii. Kolejna edycja, która właśnie rozpoczęła się, zgromadziła technologów i ekspertów branży poligraficznej w temacie fleksografii, czyli po prostu produkcji opakowań i etykiet.

Piotr Lis i Jacek Galiński powitali wszystkich gości przypominając nieco całą historię związaną z minionymi miesiącami. Jak zachował się rynek? Gdzie są opakowania? No właśnie… ta branża rośnie tak, jak nikt tego się nie spodziewał.

Jak zauważył Piotr Lis, wielkość rynku dzisiaj jest nadal niedoszacowana. Nikt nie spodziewał się tak dynamicznych zmian, jakie zachodzą aktualnie w tym obszarze…. Za chwilę panele tematyczne. Będzie się działo…
Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych