spot_imgspot_img

Flekso.pl w nowej szacie

To dla nas prawdziwa przyjemność przedstawić Wam serwis Flekso.pl w nowej szacie graficznej. Po kilku tygodniach przygotowaliśmy na nowo platformę, którą będziemy rozwijali razem z firmami członkowskimi Polskiej Izby Fleksografów.

Wersja, którą już udostępniliśmy zawiera podstawowe działy, na jakich Wam i nam zależało. To między innymi informacje o samej Izbie, aktualny adres biura i oczywiście kontakt do nas. W tej wersji odnajdziecie również zakładkę AKTUALNOŚCI i to jest miejsce, w którym będziemy na bieżąco informowali nie tylko o naszych działaniach, ale także i może przede wszystkim o tym, co dzieje się w naszej branży.

Zajrzyjcie również do zakładki LISTA CZŁONKÓW IZBY, bo tutaj możecie zaistnieć o wiele szerzej. Każda z firm członków, może przesłać do nas informacje o sobie, logo, zdjęcia i pochwalić się swoimi osiągnięciami. Po uzupełnieniu informacji zadbamy o to, by jak najwięcej osób dowiedziało się o tym. Wykorzystamy do tego również platformę Linkedin oraz zaprzyjaźnione redakcje branżowe oraz portale internetowe. Jak zawsze czekamy na Wasze opinie, które prosimy przesyłać na adres.

Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby

Źródło: Polska Izba Fleksografów


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych