- reklama -

4 grudnia firma Reprograf-Grafikus oraz X-Rite Pantone zaprosiła klientów na spotkania poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. FOCA (Fundamentals of Colour and Appearance) jest już uznanym seminarium, które cieszy się ogromną popularnością wśród wielu osób, które poszukują konkretnej wiedzy dotyczącej barwy, jaj zarządzania i pomiaru.

Grono fachowców w tym zakresie z obu firm prezentuje szereg zagadnień, które są skierowane do wszystkich, którzy chcą poznać i pogłębić zasady percepcji barw i wykorzystać te wiadomości w różnych dziedzinach.

- reklama -

W takiej odsłonie było organizowane przez Reprograf-Grafikus oraz X-Rite Pantone od kilku lat w wielu polskich miastach i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, bowiem jest ono interaktywne.

Tu bazą jest wiedza merytoryczna, która jest podana w bardzo przystępny sposób, poparta ćwiczeniami praktycznymi, a nawet przez bardzo wymagających uczestników oceniane jest ono, jako porządkujące wiedzę i uczące nowoczesnej komunikacji o barwie.

Gości przywitała Małgorzata Lososova-Ungradova z firmy X-Rite Pantone, rozpoczynając całe seminarium od praktycznego zaprezentowania, jak barwa wpływa na nasze postrzegania świata…

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.