- Reklama -spot_imgspot_img

Fujifilm informuje o dostępności w sprzedaży drukarki Acuity Prime L z płaskim stołem

- Reklama-

Firma Fujifilm potwierdziła dziś, że drukarka Acuity Prime L z płaskim stołem jest już dostępna w sprzedaży. Drukarka, która została zaprezentowana na targach FESPA 2022, jest większą wersją nagradzanych modeli Acuity Prime 20 i 30. Oferując maksymalne pole zadruku 3200 x 2000 mm i prędkość druku 202 m2/godz., model Acuity Prime L jest prosty w obsłudze i dostarcza wysokiej jakości wyniki z wysoką szybkością. Oferuje sześć stref podsysu i 16 pinów pozycjonujących nośnik, a także możliwość jednoczesnego drukowania zadań dzięki funkcji podwójnej strefy, zapewniając maksymalną elastyczność.

Uvijet HM – system atramentów opracowanych specjalnie dla serii Acuity Prime – zapewnia znakomitą przyczepność do wielu rozmaitych podłoży, a także szeroką przestrzeń kolorów. Nowa seria atramentów jest zoptymalizowana, aby za każdym razem dostarczać wysokiej jakości żywe obrazy. Nowy podkład natryskowy jeszcze poprawia przyczepność w przypadku szczególnie trudnych podłoży. Eliminuje to wymóg oddzielnej obróbki wstępnej podłoży przed drukowaniem, oszczędzając czas i pieniądze.

- Reklama -

SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


Dostępny z maksymalnie siedmioma kanałami atramentu (CMYK plus biały, przezroczysty i podkład), model Acuity Prime L z atramentami Uvijet HM zapewnia maksymalną wszechstronność i wartość, oferując drukarniom elastyczność w zakresie dostosowania do określonych potrzeb. W styczniu 2023 roku niemiecka firma graficzna Tom Fox stała się jedną z pierwszych firm w Europie, które zainwestowały w model Acuity Prime L. Firma zakupiła maszynę zaledwie kilka miesięcy po dodaniu modelu Acuity Prime 30 do swojej linii produkcyjnej.

Anda Baboi, dyrektor ds. marketingu, dział Wide Format Inkjet Systems w firmie Fujifilm:

„Po sukcesie drukarek Acuity Prime 20 i 30 z przyjemnością informujemy o dostępności w sprzedaży modelu Acuity Prime L. Większy rozmiar umożliwia firmom zwiększenie produktywności bez uszczerbku dla szybkości i jakości. Tom Fox jest jedną z pierwszych firm, które zainwestowały w model Acuity Prime L i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak rozwinie on działalność tego i innych dostawców usług druku w tym sektorze.”

Źródło: Fujifilm


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych