Jet Press 750S

FUJIFILM Corporation ogłosiło swój udział w targach drupa virtual.drupa, które odbędą się w dniach 20-23 kwietnia. Podczas tego wydarzenia Fujifilm pragnie aktywnie wspierać przedsiębiorstwa poligraficzne w ich transformacji i adaptacji do aktualnych wyzwań branży oraz odgrywać wiodącą rolę w kształtowaniu przyszłości przemysłu poligraficznego.

Pod hasłem “NEVER STOP Believing in Print”, Fujifilm ma ogłosić szereg przełomowych nowych rozwiązań.  Wśród nich znajdzie się nowa, bezprocesowa płyta CTP – Superia ZX, która dzięki zastosowaniu technologii nowej generacji ma oferować znaczącą poprawę jakości druku (szybsze wydruki, wyższa trwałość i zwiększona odporność na zarysowania) oraz nowy model Jet Press 750S, który już teraz cieszy się uznaniem ze względu na swoją ultra wysoką jakość, stabilność kolorystyczną i wydajność.

- reklama -- reklama -

Jak ogłoszono już 31 marca, aby przyspieszyć tworzenie synergii w całej grupie i zaoferować jeszcze większą wartość globalnemu przemysłowi poligraficznemu, z dniem 1 lipca br. dział biznesowy systemów graficznych Fujifilm oraz dział usług komunikacji graficznej FUJIFILM Business Innovation zostaną zintegrowane w ramach nowego działu biznesowego Graphic Communication Business Division.

W celu zaprezentowania kompleksowych rozwiązań obu firm obejmujących zarówno druk konwencjonalny jak i cyfrowy*1, 20 kwietnia, pierwszego dnia targów drupa virtual.drupa, uruchomiona zostanie nowa strona internetowa Fujifilm.  Strona ta będzie zawierać najnowsze informacje od Fujifilm związane z dążeniem firmy do przyczynienia się do rozwoju branży poligraficznej zarówno w sektorze druku komercyjnego jak i opakowań.

*1 Kompleksowa dostawa drukarek produkcyjnych opartych na technologii kserograficznej FUJIFILM Business Innovation, jak również cyfrowych maszyn atramentowych Fujifilm Jet Press, szerokoformatowych drukarek atramentowych oraz pras cyfrowych dla rynku opakowań.

Źródło: Fujifilm

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?