- Reklama -spot_imgspot_img

Fujitsu otwiera ośrodki Digital Transformation Centre

- Reklama-

Fujitsu rozszerza działanie inicjatywy o nazwie Co-creating Program. W praktyce oznacza to zainicjowanie działania globalnej sieci centrów Digital Transformation Centers (DTCs).

Pierwsze z nich, zlokalizowane poza Japonią, zostało otwarte w Monachium. Latem dołączą do niego ośrodki w Nowym Jorku i Londynie.

- Reklama -

Metodologia Fujitsu Human Centric Experience Design (HXD), która opiera się na koncepcji Design Thinking, ma pomóc klientom przyspieszyć wdrażanie cyfrowych innowacji. Doświadczenie, z którego czerpie japoński gigant, sprawia, że w początkowym, najważniejszym procesie biorą aktywny udział wszyscy uczestnicy warsztatów.

Pozwalają one klientom lepiej zrozumieć wyzwania, przed którymi stoi ich biznes, zachowując w pamięci całościową strategię, ale pozwalając sobie również na przyjęcie innej perspektywy.

Pomaga w tym wieloletnie doświadczenie Fujitsu – połączenie know-how z możliwościami technologicznymi. W efekcie powstaje wiele początkowych koncepcji, które zostają następnie dopracowywane.

Cyfrowa transformacja dotyczy każdego sektora gospodarki. Dzięki naszemu programowi pomagamy organizacjom zidentyfikować szanse na rozwój. Celem prowadzenia warsztatów jest wypracowanie wstępnych koncepcji zmian i usprawnień. Dzięki metodologii HXD klienci dowiadują się, jak zbliżyć się z kolei do ich klientów lub jak zachęcić pracowników do bardziej efektywnej pracy. Naszym celem jest skonsolidowanie różnych perspektyw – z różnych branż i regionów świata, aby stworzyć ekosystem działający na rzecz cyfrowej przyszłości – twierdzi Duncan Tait

Na podstawie informacji firmy Fujitsu

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych