Fujitsu zwycięzcą rankingu Canalys Candefero EMEA Vendor Benchmark

- reklama -

Według najnowszego rankingu Canalys Candefero EMEA Vendor Benchmark Fujitsu jest najlepszym dostawcą w kanale partnerskim. Zestawienie porównuje jakość działania vendorów IT na podstawie informacji od partnerów w regionie EMEA. Fujitsu zajęło pierwsze miejsce w prawie wszystkich 10 kategoriach rankingu.

Partnerzy przyznali Fujitsu najwyższe noty za sposób, w jaki firma pomaga dystrybutorom w generowaniu przychodów i wzrostu biznesu.

- reklama -

Fujitsu zostało również najwyżej ocenione za jakość wsparcia marketingowego i technicznego oraz za usprawnianie współpracy partnerów. Ponadto wyróżniono je, jako jedynego dostawcę z dobrymi umiejętnościami zarządzania konfliktami w kanale partnerskim.

Tak znakomite oceny przekładają się na poprawę wyników Fujitsu rok do roku – zestawienie Canalys Vendor Benchmark stanowi rynkowy benchmark i pomaga przy podejmowaniu decyzji dotyczących sieci partnerskiej.

Wysokie noty w najnowszym rankingu są rezultatem zarówno wyjątkowej efektywności Fujitsu we wszystkich obszarach partnerskich, jak i licznych inicjatyw podejmowanych w ramach programu partnerskiego Fujitsu SELECT. Wynik po raz kolejny podkreśla znaczenie kanału dla Fujitsu i odzwierciedla uznanie dystrybutorów dla firmy.

Ranking Canalys Vendor Benchmark potwierdził pozycję Fujitsu. Naszą ambicją jest coraz efektywniejsze rozwijanie sieci partnerskiej opartej na wzajemnym zaufaniu. Udana współpraca z globalnymi, jak i lokalnymi, polskimi partnerami to dla nas jeden z najważniejszych celów – mówi Dariusz Kwieciński, Prezes Zarządu Fujitsu Polska.