Gallus Labelmaster w drukarni Flexodruk

Gallus Labelmaster ma specjalną konstrukcję platformową i może być konfigurowany według indywidualnych wymagań klientów. To najszybsza maszyna wąskowstęgowa do drukowania etykiet, jaką kiedykolwiek zbudował Gallus
- reklama -

Od kilku tygodni w drukarni Flexodruk w Jaśle pracuje nowa wąskowstęgowa maszyna Gallus Labelmaster 440. Maszyna ta wzmocniła potencjał produkcyjny i możliwości ofertowe drukarni dla wymagającego kręgu stałych i nowych odbiorców. Jest to jedna z pierwszych kilku maszyn Labelmaster w najnowszej konfiguracji w Polsce.

Zakład Poligraficzny Flexodruk – Źrebiec sp. jawna w Jaśle została założona w 1991 roku. Od samego początku specjalizuje się w produkcji etykiet budując swoją mocną pozycję w oparciu o technologie i rozwiązania Gallusa.

- reklama -

Gallus Labelmaster i specjalna konstrukcja platformowa

Gallus Labelmaster wyróżnia się specjalną konstrukcją platformową i może być konfigurowany zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Maszyna miała swoją premierę po0dczs Gallus Innovations Days w 2016 roku jako rozwiązanie do drukowania wysokiej jakości opakowań i etykiet o szerokości wstęgi 440 mm.

Zbudowana jest z modułów, z których każdy składa się dwóch zespołów drukujących. Moduły te dostępne są w trzech różnych wariantach. Wariant podstawowy pokrywa wszystkie standardy niezbędne w produkcji etykiet. Wersja „Plus” umożliwia większą elastyczność, natomiast wersja „Advanced” nie pozostawia praktycznie nic więcej do życzenia i jest w pełni konfigurowalna zgodnie z potrzebami klientów co do stopnia automatyzacji. A to wszystko przy kosztach inwestycji, które dla produktów klasy premium były dotychczas nieosiągalne.

Drukarnia Flexodruk w Jaśle jest jedną z najnowocześniejszych drukarń etykietowych w Polsce od samego początku wykorzystująca innowacyjne rozwiązania i technologię maszyn wąskowstęgowych Gallus

Proces wymiany zespołów drukujących jest prosty i precyzyjny dzięki nowemu systemowi montowania. Zespoły drukujące są dokładnie umiejscawiane i blokowane na jednostce bazowej, dzięki czemu niezależnie od wybranego podłoża drukowego od momentu uruchomienia maszyny zapewnione jest idealne pasowanie.

„Elastyczność maszyny, wysoka prędkość drukowania do 200 m/min przy zachowaniu precyzji pasowania co przekłada się na wysoką jakość produkcji i stabilność przekonały nas od samego początku. Ta maszyna idealnie odpowiada naszym potrzebom i standardom o jakie dbamy” – mówi Józef Źrebiec, właściciel Flexodruku…

Źródło: Heidelberg Polska

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.