spot_imgspot_imgspot_img

GMG i Sun Chemical współpracują nad cyfrowym systemem obiegu pracy w kolorze

- Reklama-

GMG, producent narzędzi do proofingu i zarządzania kolorami, oraz Sun Chemical, dostawca atramentów do pakowania, nawiązali współpracę w zakresie cyfrowego systemu przepływu pracy w kolorze. Technologia GMG ColorCard umożliwia użytkownikom digitalizację obiegów pracy z kolorami.

Usługa SunDigiProof firmy Sun Chemical obejmuje teraz technologię GMG ColorCard. Jest ona dostępna jako część zestawu narzędzi SunColorBox i zapewnia precyzyjne cyfrowe losowanie na miejscu i na żądanie. Dodanie GMG ColorCard umożliwia użytkownikom SunDigiProof digitalizację i automatyzację produkcji precyzyjnych cyfrowych dopasowań kolorystycznych w oparciu o cyfrowo zdefiniowane kolory. Umożliwia to drukarniom szybsze tworzenie i udostępnianie dopasowań kolorystycznych przy jednoczesnej minimalizacji kosztów i wysiłku związanego z kwalifikacją kolorów zarówno wewnętrznie, jak i z partnerami marki.

Marc Levine, dyrektor ds. rozwoju biznesu w GMG, powiedział: “Nasza współpraca z Sun Chemical pomaga firmom drukarskim zdigitalizować procesy kolorystyczne i lepiej przygotować ich działalność na przyszłość. Wierzymy, że cyfrowa specyfikacja kolorów i narzędzia komunikacyjne usuwają tarcia wokół koloru, dzięki czemu marki i ich partnerzy w łańcuchu dostaw mogą produkować kolory z większą wydajnością, większą dokładnością i większą spójnością.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


“Dzięki GMG ColorCard pobieranie atramentu jest uproszczone, nie wymagając specjalnych narzędzi ani wiedzy. Wbudowaliśmy naszą wiedzę w oprogramowanie, wykorzystując technologię przewidywania widmowego dostępną w GMG OpenColor” – kontynuuje Levine. Wykorzystujemy również możliwości dzisiejszych wysokowydajnych rozwiązań do druku atramentowego, umożliwiając użytkownikom tworzenie dokładnych, powtarzalnych cyfrowych dopasowań kolorów w czasie krótszym niż trzy minuty. Oznacza to koniec z czasochłonnym i zasobochłonnym przetwarzaniem ręcznym, stałą spójność między podłożem oraz szybsze, dokładniejsze odnoszenie się do kolorów we wszystkich dziedzinach. Łącząc doświadczenie GMG i Sun Chemical, dostarczamy najlepsze praktyki w pudełku i pomagamy naszym klientom usprawnić procesy zatwierdzania kolorów”.

Dodanie GMG ColorCard umożliwiło SunDigiProof wysoką konfigurowalność, spełniając szeroki zakres wymagań technicznych. Dzięki cyfryzacji procesów ręcznych i odblokowaniu wewnętrznego dopasowywania kolorów, technologia umożliwia prostą kontrolę kosztów i dodatkową elastyczność.

Patrice Aurenty, lider biznesowy ds. zarządzania kolorami w Sun Chemical, dodał: “Celem naszego partnerstwa jest zaoferowanie najlepszego w swojej klasie rozwiązania do automatyzacji produkcji próbek kolorów i zwiększenia szybkości wprowadzania na rynek. Cieszymy się, że możemy osiągnąć to i więcej, z dodatkowymi zaletami wyraźniejszej komunikacji kolorów i wzorowej spójności, niezależnie od podłoża lub złożoności projektu. “

Źródło: WWW.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00