Graffiti Studio z maszynami Horizon

Trójnóż Horizon HT 30C
- reklama -

Kolejne maszyny Horizon sprzedane przez firmę DERYA, która jest producentem maszyn introligatorskich i jedynym dystrybutorem japońskich maszyn Horizon. Tym razem zakupu dokonała drukarnia Graffiti Studio z Jaworzna.

Firma Graffiti Studio rozpoczęła działalność w 2001 roku jako agencja reklamowa, działająca na lokalnym rynku w zakresie małej poligrafii i reklamy. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny drukujące oraz dbałością o najwyższą jakość obsługi klientów (normy ISO), w kolejnych latach ugruntowała pozycję firmy na polskim rynku.

Rozszerzyła produkcję w zakresie nadruku na tworzywach oraz elementach estetycznych dla branży AGD i RTV, co do tej pory stanowi podstawę działalności. Stając się także ważnym partnerem dla zachodnich koncernów, budujących swoje fabryki na terenie Polski. Od roku 2011 Graffiti Studio wraz z firmą Etisoft współtworzy grupę o wszechstronnych możliwościach produkcyjnych. Nieustannie rozszerzając swoją działalność, wprowadzając do oferty nowe produkty oraz maszyny. Firma zdecydowała się na zakup Oklejarki BQ270 oraz Trójnoża HT30 C.

Oklejarka Horizon BQ 270 oferuje wiele dobrych i sprawdzonych rozwiązań, posiada zespół szybkoobrotowych frezów i nacinaków, natomiast sztywna konstrukcja szczęki trzyma równo wkład podczas frezowania i nakładania kleju. Układ bocznego klejenia, w którego skład wchodzą dwa obrotowe talerze są równomiernie ponacinane w miejscu styku kleju z wkładem książki. Stacja podawania okładki wyposażona jest w bęben zasysający a bigowanie okładki odbywa się automatycznie. Pełna automatyzacja narządu zapewnia krótki czas przygotowania maszyny do pracy oraz istnieje możliwość zapamiętania 200 prac.

Trójnóż Horizon HT 30 C charakteryzuje się trwałością, nowoczesnością rozwiązań technicznych i solidnością wykonania. Urządzenie jest ustawiane automatycznie z panelu dotykowego LCD „touch and work”. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano skrócenie czasu nastawienia urządzenia do ok. 1 min. Prostota rozwiązań kolorowego panelu dotykowego LCD pozwala na obsługę trójnoża nawet przez niewykwalifikowanego operatora. Silna i zwarta konstrukcja urządzenia gwarantuje wysoką jakość i precyzję cięcia. Zminimalizowano również poziom hałasu i wibracji podczas pracy maszyny.

Na podstawie informacji firmy Derya

- reklama -
A N K I E T A

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu grudniowym przedstawimy podsumowanie.