- Reklama -spot_imgspot_img

Grudniowe promocje w Atrium Centrum Ploterowe

W Atrium Centrum Ploterowe zawsze można liczyć na dobre ceny urządzeń takich marek jak MUTOH, EFI, SUMMA, NEOLT czy ARTEMIS. Nie inaczej jest w grudniu!

- Reklama -

Każdy  kto w grudniu myśli jeszcze o roku 2019, a także ci którzy już planują swój rozwój w nadchodzącym 2020 roku, znajdzie w Atrium łakomy, świąteczny kąsek. 

GWIAZDKOWY PREZENT – 1000 m² materiałów

Atrium Centrum Ploterowe przygotował prawdziwie świąteczny prezent – 1000 metrów kwadratowych materiałów do druku IKONOS dla każdego, kto w grudniu 2019 zamówi jedną z następujących maszyn: Mutoh ValueJet (o szerokości 1.62 m lub większy), Artemis Pulsar 2 LED-UV.

Należy tylko pamiętać, że „Gwiazdkowy Prezent” nie łączy się z innymi promocjami i upustami.

LEASING na plotery bez pierwszej wpłaty w 1 godzinę!

W grudniu spieszy się wszystkim. Bo święta idą, bo trzeba lepić pierogi, bo trzeba szukać możliwości… Dlatego Atrium wraz ze swoimi partnerami leasingowymi jest w stanie przyznać leasing na plotery (i inne urządzenia) bez pierwszej wpłaty i  to w ciągu 1 (czyt. jednej) godziny!

SUPER PROMOCJA na plotery LED-UV

Technologia druku bezpośredniego LED-UV pozwala na zadruk bezpośredni szerokiej gamy podłoży oraz bezpośrednio na gotowych produktach. Dzięki temu urządzenia te znajdą zastosowanie nie tylko w poligrafii, reklamie ale w wielu innych biznesach. Wystarczy pomysł!

W grudniu, Atrium Centrum Ploterowe przygotowało atrakcyjne oferty na drukarki LED-UV takich marek jak Mutoh, EFI i Artemis.

Zostań XPERTEM w grudniu!

XPERTJET to nowa seria japońskich drukarek marki Mutoh, w której producent połączył to co najepsze w linii VALUEJET z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Jeśli ktoś chciałby pomyśleć w grudniu o maszynie w pełni ekologicznej, z certyfikowanymi atramentami Mutoh UMS lub nowej generacji eko-solwentami w kolorach CMYK lub CMYK LC LM LK (również certyfikowanymi) musi wybrać XPERTJET’a!

Ostatnia szansa na TAKI UPGRADE oprogramowania ONYX!

Każdy wie, że dobry sprzęt to połowa sukcesu. Drzemiącą w nim moc wykrzesać może dopiero profesjonalne oprogramownie jakim jest ONYX. Z okazji 30 lecia, ONYX Graphics przygotował nie lada dwie atrakcje.

Tylko do końca grudnia przekonwertuj swoją wersję ONYX na wersję Thrive 221 w promocyjnej cenie!

Również do końca grudnia użytkownicy innego oprogramowania RIP (SAI, Versaworks, Rasterlink, Colorgate, Wasatch, Caldera, Ergosoft, Printfactory, Posterjet oraz wszystkich wersji ONYX RipCenter) mogą zamienić (w modelu trade-in) swoje oprogramowanie na ONYX POSTERSHOP z bardzo dużym rabatem.

NEOLT – włoska jakość cięcia i laminacji

Neolt specjalizuje się w produkcji urządzeń i akcesoriów do wielkoformatowej post-produkcji. Z tej włoskiej, rodzinnej fabryki z tradycjami, wychodzą na cały świat profesjonalne laminatory, piły, trymery automatyczne i wiele innych… sprytnych i ułatwiających pracę urządzeń.

Atrium Centrum Ploterowe poleca w grudniu Neolt XY Matic Trim Plus – automatyczny trymer pozwalający na rozcinanie elastycznych materiałów (folii, papierów, banerów) na formatki (cięcie z 4 stron). Zaawansowany system optyczny rozpoznaje najpopularniejsze znaczniki cięcia gwarantując wysoką dokładność i prędkość pracy.

Specjalna oferta na przegląd okresowy plotera i rabat -25% na głowicę

Także i obecni użytkownicy maszyn drukujących Mutoh skorzystają w grudniu w Atrium Centrum Ploterowe. Wszyscy wiedzą bowiem, że prawidłowa konserwacja urządzeń przez autoryzowany serwis z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów znacznie przedłuża okres ich użytkowania, dlatego Atrium przygotowało specjalną ofertę. 

Specjalna oferta na przegląd okresowy (np. zimowy) plotera Mutoh ValueJet ValueJet 1324X, ValueJet 1624, ValueJet 1624X, ValueJet 1638X i 25% rabat na nową oryginalną głowicę Mutoh obejmuje: wymianę filtrów głowicy drukującej, wymianę wkładu odbiorczego, sprawdzenie pracy pompy odprowadzającej zlewki, sprawdzenie stacji serwisowej, wymianę wycieraczki, czyszczenie i konserwacja bieżni, sprawdzenie naciągu paska napędu bieżni, czyszczenie paska encodera napędu karetki, sprawdzenie działania i czyszczenie czujników (czujnika encodera, czujnika mediów), czyszczenie tarczy encodera mediów, fabryczną kalibrację głowicy.

Poprzedni artykułVarioPrint i-series: 250 instalacji
Następny artykuł60-lecie COBRPP

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

Ankieta | Weź w niej udział!

Bierz udział w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję!

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Wyniki i omówienie ankiety znajdziesz na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój udział.

Partnerzy wortalu

Aktualności / News

- Reklama -spot_img

więcej podobnych