spot_imgspot_img

Hanway w ofercie firmy Digiprint

- Reklama-

W pierwszej połowie tego roku firma Digiprint, dystrybutor cyfrowych rozwiązań poligraficznych na polskim rynku, poszerzył obszar działalności o sprzedaż maszyn firmy Hanway.

Hanway to maszyny do bezpośredniego cyfrowego zadruku tektury falistej, które umożliwiają druk od grubości arkusza 0.4 mm oraz 1.5mm do 15 mm w największym formacie arkusza 2500x4000mm. Dzięki głowicom firmy Kyocera maszyny zapewniają bardzo dobrą jakość druku zarówno na podłożach powlekanych jak i niepowlekanych. W ofercie Digiprint znajdują się trzy modele producenta – HighJet 2500D, Revo 2500W oraz Revo 2500W Pro. Wszystkie maszyny zapewniają druk farbami wodnymi, co umożliwia produkcję na rynek spożywczy czy też późniejszy recykling materiałów. Każdy model może być rozbudowany o urządzenia peryferyjne takie jak zespół lakierujący, suszarka, sloter czy staker.

Od lewej: Will Xu, Rock Jiang z firmy Hanway  oraz  Piotr Wojtko i Edward Godawa z firmy Digiprint, podczas targów FESPA

Jedną z maszyn jaką można znaleźć w ofercie producenta jest model HighJet, maszyna skierowana do tych producentów opakowań z tektury falistej, u których przeważają zlecenia niskonakładowe. Z kolei model Revo jest bardziej rozbudowanym systemem i idealnie odnajdzie się w środowisku mieszanym jako uzupełnienie zleceń opartych o maszyny analogowe.

W Centrum Demonstracyjnym Digiprint w Warszawie został zainstalowany model HighJet – klienci już teraz mogą umawiać się na demo, także w trakcie wakacji. Więcej informacji o produktach na WWW.


Słuchaj podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Źródło: Digiprint


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych