- Reklama -spot_imgspot_img

Heidelberg dąży do bezpiecznego i zdrowego drukowania oraz wydajnej gospodarki o obiegu zamkniętym

Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) od wielu lat angażuje się w zrównoważony rozwój w produkcji produktów drukarskich. Dołączając do międzynarodowej inicjatywy Healthy Printing, Heidelberg podkreśla to kompleksowe zaangażowanie w produkty i technologie przyjazne dla środowiska.

- Reklama -

Zdrowe i zrównoważone drukowanie staje się coraz bardziej przewagą konkurencyjną. Zapotrzebowanie na bezpieczne i nadające się do recyklingu produkty do druku rośnie, szczególnie w obszarze opakowań. Jako wiodący partner w branży składanych kartonów, Heidelberg wspiera holistyczne podejście inicjatywy Healthy Printing.

Oferuje to platformę w całym łańcuchu wartości do wymiany i współpracy w zakresie zdrowego druku i poprawy możliwości recyklingu. Możliwość recyklingu w istotny sposób przyczynia się do wydajnej gospodarki o obiegu zamkniętym, a tym samym wzmacnia konkurencyjność przemysłu poligraficznego, a w szczególności przemysłu opakowaniowego.

“Misja Healthy Printing doskonale wpisuje się w podejście Heidelbergu do środowiska i zrównoważonego rozwoju” – powiedział Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny Heidelberga. “Wspólnie promujemy produkcję produktów drukowanych, które są zdrowe dla ludzi i środowiska, a jednocześnie opłacalne.” 

“Inicjatywa Healthy Printing rozwija się dzięki zaangażowanej wymianie w całym łańcuchu wartości produktów drukowanych, dlatego cieszymy się, że możemy powitać firmę Heidelberg, jako kolejnego przedstawiciela producentów maszyn drukujących w tej grupie” – mówi Jenny Pfau z Healthy Printing Initiative. “Nowe perspektywy i doświadczenia wzbogacą inicjatywę Healthy Printing.”… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

Ankieta | Weź w niej udział!

Bierz udział w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję!

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Wyniki i omówienie ankiety znajdziesz na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój udział.

Partnerzy wortalu

Aktualności / News

- Reklama -spot_img

więcej podobnych