spot_imgspot_img

HEIDELBERG potwierdza strategiczny rozwój podstawowej działalności poligraficznej i tworzenie nowych obszarów biznesowych

Około 30 procent kapitału zakładowego firmy HEIDELBERG było reprezentowane na wirtualnym dorocznym walnym zgromadzeniu Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) na rok finansowy 2021/2022. Zarząd wyjaśnił akcjonariuszom orientację strategiczną Spółki, dane bilansowe za miniony rok obrotowy (od 1 kwietnia 2021 r. do 31 marca 2022 r.) oraz perspektywy na przyszłość.

Na swoim pierwszym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki Prezes Zarządu, dr Ludwin Monz, podkreślił:

“W przyszłości HEIDELBERG będzie musiał znaleźć równowagę między dalszym rozwojem podstawowej działalności poligraficznej z jednej strony a rozwojem nowego biznesu z drugiej. W związku z tym przyjmiemy dwutorowe podejście do naszej strategii”.

HEIDELBERG zamierza pozostać jednym z liderów technologicznych w sektorze poligraficznym. Dlatego firma nadal inwestuje na głównych rynkach druku komercyjnego i opakowaniowego. Sukces w sektorze poligraficznym powinien zapewnić możliwości finansowe dalszej ekspansji w nowych dziedzinach, takich jak elektromobilność. Firma ma dalszy potencjał dzięki szerokiej gamie i głębi technologii, a także szerokim możliwościom w zakresie innowacji produktowych, produkcji przemysłowej, globalnej sprzedaży i serwisu. Te możliwości pomagają HEIDELBERGOWI rozwijać nowe obszary biznesowe… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg


Słuchaj podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych