spot_imgspot_img

HEIDELBERG wprowadza na rynek nową generację maszyn Speedmaster SX 102

- Reklama-

Heidelberg intensywnie inwestuje w przeniesienie swojej podstawowej działalności na kolejny poziom. “Doskonały ze wszystkich stron” to hasło przy okazji rynkowej premiery nowej generacji Speedmaster SX 102 firmy, która została udoskonalona zgodnie z wymaganiami klientów. Maszyna ta jest skierowana przede wszystkim do drukarni komercyjnych, które wymagają wysokiego poziomu wydajności i najwyższej jakości druku uszlachetniającego.

Typowe obszary zastosowań obejmują broszury i komercyjne produkty poligraficzne oraz wkładki do opakowań farmaceutycznych, a więc także zastosowania obejmujące bardzo cienkie materiały, które muszą być produkowane w jednym przebiegu.

Model podstawowy oferuje doskonały stosunek ceny do wydajności, a konfiguracje sięgają aż do autonomicznej maszyny wykorzystującej w pełni Push to Stop. Nowa opcja formatu 92 (650 x 940 milimetrów) obniża koszty płyt drukarskich nawet o 20 procent w porównaniu z konwencjonalnym formatem 102 arkuszy (720 x 1 020 milimetrów), który jest również dostępny. Jest to istotny czynnik ekonomiczny, zwłaszcza w obliczu gwałtownego wzrostu cen surowców… więcej na WWW.

Źródło: HeidelbergPrenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych