- reklama -

Coroczne wydarzenie Horizon Smart Factory ma rozpocząć się w Internecie w przyszłym tygodniu i zawierać będzie pokazy jego najnowszych maszyn, z których wiele miało zostać uruchomionych na Drupa, w scenariuszach produkcji na żywo z rozwiązaniami cyfrowymi od głównych dostawców.

- reklama -

Począwszy od środy 28 października i trwające do piątku 6 listopada, wydarzenie będzie obejmowało dni tematyczne z 60-minutowymi pokazami na żywo nadawanymi z Horizon Innovation Park w Kioto w Japonii o północy i 7:00 czasu brytyjskiego (9:00 i 16:00 czasu JST).

Sesje w języku angielskim będą nagrywane i dostępne na żądanie dla wstępnie zarejestrowanych osób w dniach następujących po transmisji na żywo. Rejestracja jest już otwarta.

Tematy to między innymi: produkcja książek, przepływ pracy, a także pełną gamę zestawów do wykańczania Horizon podłączonych do urządzeń drukujących takich, jak Canon, Fujifilm, Konica Minolta, Ricoh, Screen i Xerox, a także wersje demonstracyjne z wyjściem liniowym RMGT.

Nie tak dawno odbył się wirtualny FINISHING FIRST, który był edycją dla europejskich firm. Nie mniej już dzisiaj można zarejestrować się na imprezę odbywającą się w Kioto i zobaczyć, w jakim kierunku podąża poligrafia według firmy Horizon.

Źródło: Derya