Horizon StitchLiner Mark III już w Chromie

- reklama -

Firma Derya, jedyny autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon w Polsce, zainstalowała najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie Stichliner Mark III w drukarni Chroma.

Chroma właśnie wystartowała z nowym serwisem internetowym. Oprócz wielu dodatkowych funkcjonalności widocznym elementem aktualnego serwisu jest nowe logo. Prosty, geometryczny font bezszeryfowy, zamknięty w prostokątny obszar, który nawiązuje do metalowych czcionek używanych przez zecerów.

Firma od lat konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju w oparciu o nowoczesne technologie, o czym świadczą zrealizowane inwestycje i regularnie uzupełniany park maszynowy. To już piąta instalacja maszyn Horizon w ostatnich trzech latach w drukarni Chroma.

Horizon StitchLiner MarkIII Jest to urządzenie o mocnej, zwartej i profesjonalnie wykonanej konstrukcji. Mark III może szyć broszury wydrukowane offsetowo jak i cyfrowo.

Na podstawie informacji firmy Derya

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.