spot_imgspot_imgspot_img

HP przedstawiła serię HP LaserJet Managed E800/E700

- Reklama-

Zmieniając wyobrażenie o biurze, firmy próbują dostosować się do nowych sposobów pracy. Mając za zadanie stworzenie nowoczesnego i inspirującego środowiska pracy, dyrektorzy ds. informatyki i zarządzania wymagają odpowiednich technologii, aby umożliwić pracownikom, którzy operują w szybkim tempie i są aktywni cyfrowo, by byli jak najbardziej produktywni.

W najnowszym badaniu Morning Consult1, przeprowadzonym na zlecenie HP, przepytano 1000 pracowników biurowych w USA i Kanadzie, aby dowiedzieć się, co najbardziej cenią (a czego im brakowało) w biurze. Okazuje się, że najczęściej wskazywali drukowanie. Aż 57% ankietowanych pracowników biurowych stwierdziło, że brakuje im drukarki bardziej niż darmowego lunchu czy happy hour.

Wychodząc naprzeciw potrzebie stworzenia prawdziwego miejsca pracy przyszłości, firma HP przedstawiła serię HP LaserJet Managed E800/E700. Nową ofertę drukarek wielofunkcyjnych, które wspierają i inspirują hybrydowych pracowników, dzięki wielu, dotychczas niedostępnym, inteligentnym rozwiązaniom.

Wraz z ciągłą ewolucją hybrydowego modelu pracy, CIO i działy IT jeszcze nigdy nie stanęły przed większym wyzwaniem – powiedział Carles Farre, Global Head of Print Services and Solutions w HP. Potrzebują oni inteligentnych drukarek z zaawansowanymi funkcjami, które usprawniają procesy pracy. Seria HP LaserJet Managed E800/E700 oferuje naszym klientom i partnerom eleganckie, w pełni konfigurowalne i łatwe w zarządzaniu portfolio urządzeń, które spełnia dzisiejsze cele związane z miejscem pracy i cyfryzacją – teraz i w przyszłości.

Seria HP LaserJet Managed E800/E700 to w szczególności:

 • Uproszczony przepływ pracy i zwiększenie produktywności: Seria E800/E700 Flow oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie przepływu pracy dzięki nowym funkcjom FLOW 2.0, w tym możliwość dokonywania edycji bezpośrednio w treści na panelu sterowania (podkreślanie, redagowanie – a nawet zwykłe podpisywanie),
  a także dostosowanym skrótom2. Z kolei innowacyjna technologia Reverse and Retry3 wykrywa i rozwiązuje problemy związane z podwójnym podawaniem i zacięciami papieru.
 • Doskonała wydajność: Możliwość szybszego wykonania większej ilości zadań. Szybkość drukowania do 70 str./min4 i szybkość skanowania dwustronnego 300 obrazów/min5 napędzane przez specjalnie zaprojektowany procesor HP quadcore. Wykorzystanie technologii automatycznego wykrywania pozwala klientom oszczędzać czas dzięki zarządzaniu kolorami i tonacją, wykrywaniu dokumentów dwustronnych i funkcjom automatycznego rozdzielania zadań.
 • Konfigurowalne i eleganckie wzornictwo: Nowoczesne konstrukcje obejmują pięć wersji kolorystycznych,6 które można dopasować do wystroju biura, oraz HP Flex Build zapewniający elastyczne konfiguracje spełniające różne potrzeby biznesowe7.
 • Najbezpieczniejsze drukowanie na świecie8: Ostatnie badanie Morning Consult1, przeprowadzone na zlecenie HP wykazało, że 67% ITDM uważa, iż prywatność i bezpieczeństwo w elastycznym środowisku pracy stały się bardziej złożone, zwłaszcza jeśli chodzi o zabezpieczenia drukarek. Dzięki HP Wolf Enterprise Security9, seria HP LaserJet Managed E800/E700 chroni, wykrywa i samonaprawia się. Ściślej rzecz ujmując, nowe urządzenia zawierają funkcję Memory Shield™, która pomaga wykrywać złośliwe ataki na drukarkę,
  a w przypadku ich ujawnienia automatycznie dokonuje samonaprawy. Memory Shield™ wykorzystuje chronione sprzętowo rozwiązanie o nazwie Runtime Intrusion Detection do aktywnego skanowania pamięci
  w poszukiwaniu anomalii oraz XGuard CFI firmy Karamba do monitorowania oprogramowania sprzętowego drukarki, aby pomóc w wykrywaniu i zapobieganiu potencjalnym atakom typu zero-day.
 • Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: nie przyczynia się do wylesiania10 i pomaga oszczędzać zasoby dzięki energooszczędnemu drukowaniu HP11.

Dostępność:

 • Seria HP LaserJet Managed E800 ma być dostępna w Ameryce Północnej od sierpnia br., a od października spodziewana jest rozszerzona dostępność w wybranych krajach Europy, w tym w Polsce. W tym i przyszłym roku seria będzie wprowadzana do kolejnych krajów.
 • Seria HP LaserJet Managed E700 ma być dostępna w Ameryce Północnej we wrześniu br., a w wybranych krajach Europy (w tym w Polsce) w październiku. W tym i następnych latach seria ta będzie wprowadzana do kolejnych krajów.

Źródło: HP


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00