spot_img

HP zwiększa bezpieczeństwo komputerów osobistych

Producent wspiera zarówno firmy, jak i pracujących zdalnie pracowników oferując im swoje najnowsze rozwiązania zabezpieczające wrażliwe dane: HP Pro Security Edition, HP Proactive Security, HP Sure Click Enterprise oraz HP Sure Click Pro.

- Reklama-

HP Inc. zapowiada zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, które zapewnią pełną ochronę przed cyberzagrożeniami dla firm i ich, pracujących zdalnie, pracowników. Nowa oferta obejmuje rozwiązania takie jak: HP Pro Security Edition, HP Proactive Security oraz HP Sure Click Enterprise.

Zagrożenia bezpieczeństwa stale ewoluują i zakłócają normalne funkcjonowanie biznesu praktycznie każdego dnia. W związku z niedawnym wzrostem liczby pracowników działających w trybie zdalnym niezwykle ważne jest, aby zdawać sobie sprawę ze zwiększonego ryzyka jakie niesie praca w domu. Według ostatnich badań, ponad 80% routerów wykorzystywanych w domowych biurach jest narażonych na potencjalne ataki cyberprzestępców.

Poważne ryzyko dla przedsiębiorstw stanowią również wiadomości e-mail. Ponad 90% infekcji pochodzi właśnie z załączników mailowych, a 96% naruszeń bezpieczeństwa zostaje wykrytych dopiero kilka miesięcy po zaistniałym fakcie.

W dzisiejszych czasach komputery osobiste są ważniejsze niż kiedykolwiek, a ich bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie. W obliczu rosnących zagrożeń zwiększa się zapotrzebowanie na rozwiązania, które pomagają chronić urządzenie, wykrywać potencjalne ataki i odzyskiwać utracone dane.

Nowe narzędzia od firmy HP zapewniają unikalne połączenie możliwości chmury, sztucznej inteligencji i zabezpieczeń sprzętowych. Wszystko aby zapewnić naszym klientom bezpieczniejszą przyszłość, w której będziemy w stanie zwalczać ewoluujące zagrożenia, zarówno te w rozwijających się firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. – Alex Cho, Prezes, Personal Systems, HP Inc.

HP Pro Security dla MŚP

HP rozszerza swój pakiet sprzętowych zabezpieczeń komputerów osobistych, aby skupić się na łatwych w obsłudze, prostych i niezawodnych rozwiązaniach dla małych i średnich firm. HP Pro Security Edition to najbardziej zaawansowana na świecie izolacja aplikacji oraz ochrona punktów końcowych z umiejętnością dogłębnego uczenia, dedykowana komputerom z systemem Windows 10 i stworzona z myślą o klientach z sektora małych i średnich firm. Pakiet bezpieczeństwa obejmuje HP Sure Sense Pro, samouczące się rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji oraz HP Sure Click Pro, które zapewnia ochronę izolacyjną dla przeglądarki, plików i aplikacji.

Połączone możliwości zaawansowanych wersji HP Sure Click i HP Sure Sense uzupełniają się wzajemnie oraz są zasilane przez uczącą się chmurę, która jest stale połączona i aktualizuje oprogramowanie, izolując zagrożenia i monitorując działanie aplikacji. Zapewnia to optymalną ochronę przed zagrożeniami pochodzącymi z różnych źródeł. To kompleksowe rozwiązanie zapewniające ochronę przed wszystkimi, znanymi i nieznanymi, rodzajami cyberataków, zwalczając zagrożenia, których nie wychwytują tradycyjne rozwiązania antywirusowe…

Źródło i więcej: HP

Poprzedni artykułNowy GM Photo Coater
Następny artykułInPrint 2021 [ENG]

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. A pytanie brzmi następująco:

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych