Jak czytamy w informacji firmy hubergroup, w lipcu został uruchomiony nowy Dział Chemii, który stanowi kolejny kamień milowy w historii firmy.

- reklama -

W informacji opublikowanej na oficjalnym blogu firmy czytamy: Taner Bicer, Prezes Oddziału Chemicznego, powiedział: „Cieszę się, że podjęliśmy ten krok. Jako producent farb drukarskich z ponad 255-letnią historią wiemy, co jest ważne w produkcji farb drukarskich i potrzebnych im surowców. Chcemy nie tylko włączyć to know-how do naszych własnych produktów, ale także chętnie je przekazujemy ”.

Co właściwie oznacza wprowadzenie na rynek chemikaliów?

W sektorze farb drukarskich jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów dzięki dogłębnej wiedzy, wysokiej jakości produktów i kompleksowej orientacji na usługi.

Oprócz naszego doświadczenia w branży farb drukarskich, przez lata zdobyliśmy również szeroką wiedzę na temat surowców. Teraz połączyliśmy tę wiedzę w nowo powstałym Dziale Chemii. Odtąd będzie się tam odbywać produkcja i sprzedaż surowców oraz farb drukarskich i powłok.

Aby w wystarczającym stopniu uwzględnić ten szeroki zakres tematów, dokonaliśmy wewnętrznych zmian strukturalnych, również personalnych. Powstanie zatem oddzielna, zdecentralizowana struktura sprzedaży i usług oraz centralny, globalny zespół, który będzie się skupiał wyłącznie na badaniach i rozwoju w Dziale Chemii…

Opracowano na podstawie: hubergroup

Zdjęcie: hubergroup

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Najważniejsze wyzwania na "teraz" dla Twojego biznesu