Redakcja

Przyglądając się nierównej walce mediów tradycyjnych (drukowanych) z nowymi (elektronicznymi) łatwo można zauważyć, że szala zwycięstwa przechyla się w stronę tych drugich.

Jednak są obszary, których media elektroniczne nie obejmują. To tutaj istnieje prawdziwe pole do współpracy i synergii wszelkich działań. Tylko tyle, że trzeba te obszary dostrzec.

Dokładnie o tym traktuje ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL. Wspólne obszary dla obu rozwiązań, a nawet więcej. Twierdzimy, że oba rozwiązania nie mają możliwości istnienia bez wzajemnej konkurencyjności a jednocześnie współdziałaniu. Tylko wtedy następuje prawdziwy rozwój, a co za tym idzie mamy możliwość zmiany otaczającego nas świata dzięki powstałym innowacyjnym rozwiązaniom.

Poligrafia, której protoplastą był Gutenberg, dzisiaj równie szybko zmienia się i dostosowuje do wymagań rynku, jak jej wersja elektroniczna. W naszych materiałach staramy się przedstawić nowe obszary zastosowań druku, nowe technologie, biznes oparty na wiedzy i determinacji w osiągnięciu sukcesu. Zapraszamy do prenumeraty czasopisma poświęconemu nowoczesnej poligrafii.

Nasz adres:

ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL
ul. Leszczyńskiego 40A,
02-496 Warszawa,
tel. +48 503 112 573
e-mail:

Jesteśmy wydawnictwem branżowym, które od samego początku inwestuje w budowanie nowoczesnego czasopisma połączonego z nadążającym za trendami serwisem WWW. Tak powstał ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL. Zespół redakcyjny:

Napisz do nas mail.

Polityka prywatności | Polityka plików Cookies | Warunki użytkowania

- Reklama -spot_imgspot_img
- Reklama -spot_imgspot_img
- Reklama -spot_imgspot_img

Świat Poligrafii Professional TV

Aktualności / News

Strefa czasopisma

Strefa Premium

Dla prenumeratorów wszystkie wydania
w wersji cyfrowej

Webinaria

Przedstawiamy kalendarz wydarzeń w branży

Katalog Branży Poligraficznej

Nie zwlekaj! Dopisz swoją firmę. Pochwal się nią!

Specjały Stefana Jakucewicza

Golonka to jedzonko pyszne, pożywne i wyklinane przez żywieniowców...

Marzec 2021

spot_img

luty 2021

spot_img

Styczeń 2021

spot_img

Katalog Branży Poligraficznej

spot_img