spot_imgspot_img

IEC+ dołącza do IM Group

IM GROUP (dawniej Inkmaker) ogłosił przyłączenie do grupy IEC+ srl – specjalisty w zakresie inżynierii mechanicznej — znanym z projektowania i produkcji urządzeń do dyspergowania, mielenia i mieszania farb, a także kompletnych rozwiązań inżynieryjnych.

IM Group jest marką holdingową oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie inżynierii procesowej, w tym zintegrowanych systemów dozowania, linii rozlewczych, mielących i mieszających w przemyśle farb, powłok, chemii specjalistycznej i klejów dla przemysłu opakowań.

Długo wyczekiwane ogłoszenie – nagrane w siedzibie IEC+ w Travesetolo w Parmie we Włoszech, a także w Inkmaker w Szanghaju w Chinach oraz w siedzibie IEC Plant Engineering w Kuala Lumpur w Malezji – miało niedawno premierę na Youtube, aby zaznaczyć zamknięcie przez grupę trzeciego kwartału 2021 roku. Ten znaczący rozdział w ewolucji IM GROUP zamyka serię wydarzeń i działań dla grupy, dla której rok 2021 obfitował w zmiany i wydarzenia.

Antonnio Riggio

Decyzja o ogłoszeniu przystąpienia do IEC+, sześć miesięcy po uruchomieniu IM GROUP, była oparta na dwutorowej strategii. Jak wyjaśnił Christophe Rizzo, dyrektor generalny EMEA/Americas, IM GROUP: „początkową fazą było położenie fundamentów pod IM GROUP poprzez takie ustrukturyzowanie naszych marek, aby koncentrowały się na ich indywidualnych specjalnościach, a jednocześnie by łączyły się w celu oferowania kompleksowych rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej. , w ramach jednej grupy. Druga faza polegała na przekształceniu tego w etap „Zaawansowany” – podkreślił Rizzo – „dzisiaj dodajemy ogromną wartość dla naszej przyłączając firmę, która będzie działać główna jednostka jednocząca marki, wprowadzając każdą z nich marek w bardziej rozwiązania inżynieryjne”. 

Wejście IEC+ do grupy stanowi wyjątkową okazję do rozwoju zarówno dla IEC+ jak i pozostałych marek.

„IEC+ to wyjątkowa firma z technicznym know-how zdobytym dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu jej zespołu. Oferowane zaawansowane rozwiązania obejmują projektowanie, usługi zarządzania są rozszerzone na wszystkie procesy produkcyjne, zarządzanie obiektem i interfejs oprogramowania – w ten sposób wykorzystamy specjalizacje wszystkich naszych marek” – wyjaśnił Gianluca Incerti, Global Commercial Director, IM GROUP – „każda marka będzie nadal wyróżniać się swoją wiedzą , i konkurować w poszczególnych sektorach rynku, a gdy zajdzie taka potrzeba, będą się spotykać przy dużych projektach dla IM GROUP.”

Źródło: IM Group

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych