- Reklama -spot_imgspot_img

Igepa Polska informuje…

Jak czytamy na stronach WWW firmy Igepa Polska, sytuacja jest bardzo skomplikowana. Ponizej cytujemy informację, jaka ukazała się 18.10.2021 r.

- Reklama -

Szanowni Państwo, W ostatnim czasie mamy do czynienia z bardzo gwałtownym wzrostem cen energii i niemożliwą do przewidzenia skalą dalszych wzrostów. W związku z taką bezprecedensową sytuacją na rynku energii, producenci papieru i kartonu, w tym fabryki Burgo i MM Karton, zdecydowali się doliczać do każdej tony swoich produktów tzw. dodatek energetyczny. Dopłata ma obowiązywać w odniesieniu do zamówień od 1 listopada 2021 roku. Fabryki deklarują, że jest to dopłata tymczasowa i warunkowa, proporcjonalna do wzrostu kosztów.

Dodatek energetyczny jest niezależny od wcześniejszych podwyżek cen wprowadzonych przez fabryki, które podają, że podwyżki te nie pokrywają obecnych kosztów energii.

Liczymy na zrozumienie przez Państwa obecnej sytuacji. Będziemy na bieżąco informować o aktualnej stawce i zmianach wprowadzonego dodatku. Nasi handlowcy niezmiennie są do Państwa dyspozycji. 

Z poważaniem, Zespół Igepa Polska, Kraków, 18.10.2021

Źródło: Igepa Polska

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

Ankieta | Weź w niej udział!

Bierz udział w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję!

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Wyniki i omówienie ankiety znajdziesz na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój udział.

Partnerzy wortalu

Aktualności / News

- Reklama -spot_img

więcej podobnych