spot_imgspot_img

Igepa sponsorem przedszkola dla dzieci z Ukrainy

- Reklama-

Igepa Polska jest oficjalnym sponsorem krakowskiego przedszkola Day Care dla dzieci z Ukrainy. Finansuje jego działalność i pozwala dalej mu funkcjonować. Przedszkole powstało w marcu zaraz po wybuchu wojny.  Od tej pory utrzymuje się tylko i jedynie dzięki wsparciu i datkom osób dobrej woli, placówek, firm. Jest to przyjazne miejsce dla ponad 100 dzieci z Ukrainy. Dzięki niemu ich mamy i babcie mają możliwość pracować lub szukać pracy.

Przedszkole Day Care zapewnia dzieciom asymilację do polskich warunków i poznawanie języka polskiego, jednocześnie utrwalając ich rodzimy język i kulturę. Zapewnia wsparcie psychologiczne. Panująca atmosfera ciepła i wesołości sprawia, że dzieci są tam szczęśliwe. Igepa Polska oprócz wsparcia finansowego zadbała również o wnętrza przedszkola, czyniąc je bardziej wesołymi i przyjaznymi. Ściany ozdobione zostały dużymi kolorowymi grafikami wykonanymi na samoprzylepnych foliach do druku Avery Dennison z oferty Igepy. Zwierzęta na korytarzu, warzywa w jadalni i literki w sali tworzą przyjazny nastój i wspierają rozwój dzieci.

Przedszkolaki z Ukrainy otrzymały książeczki po ukraińsku wydrukowane na papierach przekazanych przez Igepa Polska, a w Dniu Dziecka nie obyło się oczywiście bez upominków. W planach firma ma kolejne działania we współpracy z przedszkolem, m.in. warsztaty i wycieczki związane z papierem i branżą papierniczą.

Igepa Polska i jej pracownicy są bardzo zaangażowani w pomoc Ukrainie i jej obywatelom. Wspieranie przedszkola to kolejna cegiełka do budowania ich przyszłości.

Źródło: Igepa Polska


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych