- reklama -

Tydzień innowacji firmy Heidelberga trwa w najlepsze. III dzień w całości poświęcony jest produkcji etykiet i uszlachetnianiu w linii z wykorzystaniem automatyzacji.

Nowa generacja maszyn Speedmaster może zostać skonfigurowana specjalnie dla specjalistycznej produkcji etykiet na mokro.

W połączeniu z przepływem pracy Prinect zapewnia maksymalną produktywność na rynku. Metaliczne wykończenie etykiet to najnowszy trend, a popyt rośnie. Dzięki Foilstar można uzyskać wysoce innowacyjne, a przede wszystkim trwałe, fascynujące efekty metaliczne, przy oszczędności materiału do 80%.

Wysoka prędkość nawet przy 50 µm | Wysoka produktywność i maksymalna elastyczność. Nasze doświadczenie w formowaniu doda skrzydełka do produkcji etykiet. Nowe rozwiązania pomagają osiągnąć jeszcze większą wydajność w całym procesie.

Drukowanie etykiet Innovation-Talk | Więcej efektów, mniej czasu – w jaki sposób można niezawodnie i opłacalnie przezwyciężyć rosnącą złożoność drukowania etykiet?

Nakłady druku maleją, czasy dostaw są coraz krótsze – a wszystko to przy coraz bardziej indywidualnych wymaganiach klientów, w tym w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jak można zrównoważyć złożoną mieszankę wymagań? Które innowacje zapewniają wzrost wydajności? Jakie są warunki wstępne elastycznej i wydajnej produkcji etykiet z maksymalną automatyzacją?

Możesz dołączyć w dowolnym momencie… Rejestracja TUTAJ!

- reklama -

Jak ważny jest dla Ciebie temat zarządzania barwą w miejscu, w którym pracujesz?