Infopakt z linią do produkcji broszur Horizon

Firma Infopakt istnieje na rynku od 1998 roku. Z małej firmy wydawniczej dzięki nieustannym inwestycjom w nowoczesne technologie, sprzęt została przekształcona w znaczącą na rynku lokalnym drukarnię.

Aktualnie Infopakt to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów oferujący usługi z zakresu druku, przygotowania do druku i prac introligatorskich. Doświadczenie, solidność, terminowość oraz możliwość produkcji szerokiego wachlarza materiałów pozwalają na elastyczność w podejściu do potrzeb i życzeń klienta.

Przeprowadzona niedawno modernizacja parku maszynowego pozwala firmie podwyższyć jakość proponowanych przez nią usług. Najnowszy nabytek firmy to linia do produkcji broszur Horizon dostarczona przez firmę Derya z Tychów, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem japońskiej firmy Horizon, producenta maszyn introligatorski.

Linia Horizon to profesjonalna maszyna do produkcji broszur narządzana automatycznie. Charakteryzuje się mocną i zwartą konstrukcją a ustawienie odbywa się automatycznie za pomocą dotykowych ekranów LCD.

Na podstawie informacji firmy Derya

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.