- Reklama -spot_imgspot_img

Epson na targach Packaging Innovations

17 i 18 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbędą się targi Packaging Innovations – jedno z najważniejszych światowych spotkań przedstawicieli firm z branży opakowań, retail i reklamy.

- Reklama-

Na imprezie obecna będzie również firma Epson, która zaprezentuje uczestnikom spotkania swoje rozwiązania, pozwalające na szybkie, wygodne i ekonomiczne wytwarzanie kolorowych etykiet, kuponów oraz opakowań.

Uczestnicy targów będą mogli porozmawiać z ekspertami Epsona i dobrać produkty idealnie wpisujące się w ich potrzeby. Na stoisku firmy prezentowane będą m.in. drukarki atramentowe z rodziny Epson ColorWorks – w tym m.in. modele ColorWorks C7500G, a także kompaktowe ColorWorks C3500 i ColorWorks C831.

- Reklama -

Epson ColorWorks C7500G to drukarka przeznaczona druku etykiet w krótkich seriach dla średniego czy małego przedsiębiorstwa, oferujące m.in. obsługę materiałów błyszczących.

Zastosowano w niej głowicę PrecisionCore, która zapewnia najwyższą jakość wydruku, a także unikalny system kontroli stanu dyszy (pozwalający usuwać mikrousterki modułu, zanim zaczną być widoczne na wydruku). Co istotne, urządzenie oferuje szybkość wydruku rzędu 300 mm/s (to poziom porównywalny do termicznych drukarek monochromatycznych).

Dodatkowo na stoisku firmy Epson specjaliści z branży poligraficznej i fotografii będą mogli zapoznać się z możliwościami 17-calowej drukarki SureColor SC-P5000. Opracowano ją z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcjach dzieł sztuki i druku fotografii – urządzenie zapewnia idealne odwzorowanie aż do 99% kolorów z palety Pantone.

Na podstawie informacji firmy Epson

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych