Epson na targach Packaging Innovations

17 i 18 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbędą się targi Packaging Innovations – jedno z najważniejszych światowych spotkań przedstawicieli firm z branży opakowań, retail i reklamy.

- reklama -

Na imprezie obecna będzie również firma Epson, która zaprezentuje uczestnikom spotkania swoje rozwiązania, pozwalające na szybkie, wygodne i ekonomiczne wytwarzanie kolorowych etykiet, kuponów oraz opakowań.

Uczestnicy targów będą mogli porozmawiać z ekspertami Epsona i dobrać produkty idealnie wpisujące się w ich potrzeby. Na stoisku firmy prezentowane będą m.in. drukarki atramentowe z rodziny Epson ColorWorks – w tym m.in. modele ColorWorks C7500G, a także kompaktowe ColorWorks C3500 i ColorWorks C831.

Epson ColorWorks C7500G to drukarka przeznaczona druku etykiet w krótkich seriach dla średniego czy małego przedsiębiorstwa, oferujące m.in. obsługę materiałów błyszczących.

Zastosowano w niej głowicę PrecisionCore, która zapewnia najwyższą jakość wydruku, a także unikalny system kontroli stanu dyszy (pozwalający usuwać mikrousterki modułu, zanim zaczną być widoczne na wydruku). Co istotne, urządzenie oferuje szybkość wydruku rzędu 300 mm/s (to poziom porównywalny do termicznych drukarek monochromatycznych).

Dodatkowo na stoisku firmy Epson specjaliści z branży poligraficznej i fotografii będą mogli zapoznać się z możliwościami 17-calowej drukarki SureColor SC-P5000. Opracowano ją z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcjach dzieł sztuki i druku fotografii – urządzenie zapewnia idealne odwzorowanie aż do 99% kolorów z palety Pantone.

Na podstawie informacji firmy Epson

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.