Innowacje od Epsona, Antalis i 3M

- reklama -

23-26 kwietnia 2018, w Warszawie i we Wrocławiu odbędą się warsztaty poświęcone przeprowadzaniu metamorfoz w dekoracji wnętrz oraz innowacji w reklamie i grafice organizowane wspólnie przez firmy Epson i Antalis. Oto plan warsztatów i atrakcje, które czekają na uczestników obu wydarzeń.

Dwa warsztaty, dwie stolice
23 kwietnia 2018 o godzinie 9.30 w siedzibie firmy Antalis Poland w Warszawie będą miały miejsce warsztaty poświęcone metamorfozom w dekoracji wnętrz.

Goście wydarzenia w trakcie praktycznych zajęć dowiedzą się jak w prosty i szybki sposób odmienić pomieszczenie, otrzymają możliwość poznania innowacyjnych materiałów firmy Antalis i 3M do dekoracji wnętrz.Przekonają się również jak wysokiej jakości wydruki na materiałach do dekoracji mogą zapewnić drukarki wielkoformatowe Epson SC-S40610 oraz SC-S80610.

Dzień później, w tej samej lokalizacji oraz również o 9.30, Epson i Antalis z kolei zaprezentują uczestnikom warsztatów innowacyjne rozwiązania w reklamie i grafice.

W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z materiałami m.in. tekstyliami COALA, foliami do zadruku, materiałami stosowanymi w reklamie podświetlanej oraz rzeczywistym procesem druku z wykorzystaniem urządzeń Epson opartych na innowacyjnej technologii atramentowego druku piezoelektrycznego.

25 oraz 26 kwietnia 2018 roku firmy Epson i Antalis przeniosą swoje warsztaty do stolicy Dolnego Śląska. We Wrocławiu, w Centrum Szkoleniowym 3M o godzinie 9.30 wystartują warsztaty dekoracji wnętrz, a dzień później spotkanie dotyczące innowacji dla branży reklamowej.

Podobnie jak w przypadku warszawskich warsztatów, uczestnicy również będą mogli zapoznać się z nowościami tekstylnymi i papierniczymi od firmy Antalis, a także dowiedzą się wielu interesujących faktów o wysokojakościowych drukarkach firmy Epson.

Na podstawie informacji firmy Epson

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.