spot_imgspot_img

Innowacyjne rozwiązania z serii HP Jet Fusion 5400 i Metal Jet S100

- Reklama-

Podczas największej światowej konferencji poświęconej produkcji przyrostowej Formnext, firma HP zaprezentowała swoje nowe rozwiązania związane z Jet Fusion oraz drukiem 3D Metal Jet, nowe możliwości obróbki końcowej, poszerzenie sieci Digital Manufacturing Network (DMN), program wytwarzania nowych materiałów i ich recyklingu oraz szeroki zakres zastosowań w produkcji przemysłowej.

Podczas targów HP po raz pierwszy publicznie zaprezentowało swoje nowe rozwiązanie HP Jet Fusion 5420W Solution z białymi zastosowaniami oraz w pełni modułowe rozwiązanie HP Metal Jet S100 z nowym wdrożeniem, które sprawdziło się w firmie John Deere.

Produkcja addytywna zapewnia aktualne najpilniejsze potrzeby rynku, w tym innowacje tworzone w myśl zrównoważonego rozwoju, hiperpersonalizację i odporność biznesu – powiedział Didier Deltort, Prezes Działu Personalizacji i Druku 3D, HP Inc. Wspólnie wraz z naszą globalną siecią partnerów i klientów skalujemy produkcję przyrostową, aby odpowiedzieć na te oczekiwania.

Zastosowania nowego Metal Jet S100 w produkcji | Wprowadzone na rynek we wrześniu rozwiązanie HP Metal Jet S100 umożliwia klientom przemysłowym takim jak Domin Digital Motion, Lumenium i Schneider Electric, osiągnięcie wydajności na wysokim poziomie, zminimalizowanie kosztów części i utrzymanie doskonałej jakości działania. John Deere, światowy lider w produkcji sprzętu rolniczego i budowlanego, wykorzystuje technologię Metal Jet do wytwarzania zaworów w układzie paliwowym ciągnika.

Obecnie, wspólnie z firmą GKN, John Deere produkuje zawory technologią Metal Jet, które potem są montowane w maszynach rolniczych przedsiębiorstwa. W ten sposób biznes osiąga nie tylko znaczny wzrost wydajności i działa w sposób korzystniejszy dla środowiska, ale przede wszystkim gwarantuje sobie trwałość części – ich doskonała jakość umożliwia im funkcjonowanie nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00