Interdruk z nową maszyną Horizon

- reklama -

Kolejna maszyna Horizon tym razem Trójnóż HT80, została sprzedana przez firmę DERYA, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem japońskiej firmy Horizon, producenta maszyn introligatorskich.

Tym razem zakupu dokonała Drukarnia Interdruk. Firma oferuje profesjonalne usługi poligraficzne, dostosowane do wymagań i potrzeb klientów. Główny trzon działalności stanowią wydruki techniką offsetową, jak również możliwość zlecenia innego typu prac.

W ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług poligraficznych różnego rodzaju. Poza usługami związanymi z drukiem katalogów, książek, ulotek czy plakatów, przyjmuje także zlecenia niestandardowe.

Wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej oraz nowoczesny sprzęt pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wysokiej jakości drukowi oraz terminowości na przestrzeni lat powstała stała współpraca z dużymi firmami co jest najlepszą rekomendacją dla drukarni.

Na podstawie informacji firmy Derya

- reklama -

A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.