International Packaging Conference

- reklama -

Blisko 200 uczestników z ośmiu europejskich krajów, 44 prelegentów, ponad 30 gości specjalnych, 6 paneli poświęconych seminariom i warsztatom oraz bogaty program wydarzeń towarzyszących, to w dużym skrócie podsumowanie International Packaging Conference, która odbyła się we Lwowie 11-14 października 2018.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firm poligraficznych, europejskich stowarzyszeń branżowych, wyspecjalizowanych instytucji edukacyjnych i wydawnictw, władz publicznych
oraz instytucji inwestycyjnych i bankowych.

Wydarzenie było doskonałą okazją, aby porozmawiać o innowacjach, osiągnięciach, inwestycjach, sytuacji gospodarczej w regionie i na świecie, a także by spotkać starych znajomych i nawiązać nowe kontakty, które w przyszłości mogą przekształcić się w projekty biznesowe. Dyskusje, które towarzyszyły konferencji potwierdziły zasadność organizowania podobnych wydarzeń.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Lwowa, Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej oraz Lwowskiej Galerii Sztuki. Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga oraz współorganizatorzy wydarzenia — Lwowski Klaster Wydawców i Drukarzy, Ukraińska Akademia Drukarstwa oraz firma FlexoRes (współorganizator komercyjny) dziękują wszystkim uczestnikom konferencji za udział i stworzenie przyjaznej atmosfery.

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.