Introzap i Kolbus na targach Packaging Innovations 2018

Wśród wystawców targów Packaging Innovations 2018, jakie odbywały się w Warszawie w dniach 17-18 kwietnia, po raz pierwszy pojawiła się firma Introzap. Promowała na nim zaawansowane rozwiązania Kolbus – swojego partnera handlowego, przeznaczone do produkcji opakowań luksusowych

- reklama -

Przygotowana przez firmę ekspozycja targowa uwzględniała różnego rodzaju pudełka, wykonane m.in. z zastosowaniem flagowego produktu z oferty Kolbus – modułowego systemu BOXline. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem zwiedzających, wśród których znaleźli się zarówno przedstawiciele drukarń opakowaniowych, jak też osoby zajmujące się kreacją – projektanci czy pracownicy agencji reklamowych.

- reklama -

W wyniku niedawnych zmian, jakie zaszły w firmie Kolbus, rozwiązania do produkcji opakowań premium stały się kluczową częścią naszego portfolio. Stąd premierowa obecność na targach Packaging Innovations, które należą do polskiej czołówki imprez wystawienniczych, dedykowanych tej części rynku. Decyzję o udziale w nich uznajemy za bardzo udaną. – mówi Jolanta Szafranek, odpowiedzialna za marketing w firmie Introzap

Z uwagi na specyfikę Packaging Innovations, goście targowi byli zainteresowani przede wszystkim częścią portfolio firmy Introzap, skierowaną do drukarń specjalizujących się w produkcji opakowań luksusowych. Tu Kolbus ma do zaoferowania kilka rozwiązań.

Pierwszym jest urządzenie do wkładania magnesów i wklejania luster, wraz z modułem kompletowania – mówi Jolanta Szafranek. – Na kolejne składają się sztanca do wycinania wcześniej wyżłobkowanych rogów pudełek i urządzenie do formowania tych ostatnich. Warto dodać, że rozwiązanie to znalazło już pierwszych użytkowników w naszym kraju. Najbardziej rozbudowanym i zaawansowanym jest BOXline – modułowa linia do wytwarzania kompletnych pudełek.

Anna Moryson-Stolarczyk – prezes firmy Introzap dodaje: „Packaging Innovations to pierwsza z tegorocznych imprez branżowych dedykowanych branży opakowaniowej, na których planujemy swoją obecność. Będziemy sukcesywnie pojawiać się także na innych targach oraz konferencjach, skierowanych do firm z tego sektora. Chcemy być bowiem wszędzie tam, gdzie pojawiają się nasi obecni oraz potencjalni klienci”.

Na podstawie informacji firmy Introzap

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.