spot_imgspot_img

Istotne trendy napędzające transformację cyfrową na rynku tektury falistej. Konferencja SPC Open House

- Reklama-

Wyzwania stojące przed przetwórcami na rynku tektury falistej znajdą się w centrum uwagi podczas SPC Open House firmy Koenig & Bauer, który odbędzie się 12 maja w Lienz w Austrii. Wśród tematów omawianych na żywo znajdą się również: dążenie właścicieli marek i detalistów do gospodarki cyrkulacyjnej, transformacja cyfrowa i zrównoważony rozwój.

Po złagodzeniu ograniczeń w podróżowaniu, przetwórcy z Europy i innych części świata zjadą się do Durst Innovation Center East w pięknym wschodnim Tyrolu, gdzie przemówienie inauguracyjne wygłosi światowy ekspert w dziedzinie opakowań Thomas Reiner, współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Berndt & Partner. Wśród spostrzeżeń, które przedstawi on delegatom, znajdzie się sposób, w jaki marki myślą i planują swoją cyfrową transformację w obecnym paradygmacie.

Koenig & Bauer Durst również wykorzysta SPC Open House do ogłoszenia ważnych komunikatów, w tym aktualizacji produktów, ponieważ świat nadal zmierza w kierunku produkcji cyfrowej. Tematem przewodnim będą “Istotne trendy napędzające transformację cyfrową w branży opakowań z tektury falistej“, a całodzienne wydarzenie poprzedzi wieczorna kolacja i spotkanie networkingowe.

Thomas Reiner, współzałożyciel i dyrektor generalny Berndt & Partner

Robert Stabler, dyrektor zarządzający Koenig & Bauer Durst, powiedział: “W obliczu takich czynników, jak silna presja inflacyjna i dotkliwe niedobory produktów, przetwórcy jak nigdy dotąd poszukują możliwości optymalizacji swojej produkcji poprzez zmniejszenie ilości odpadów i zwiększenie wartości towarów, które dostarczają swoim klientom. Skrócone czasy realizacji i krótsze serie produkcyjne, w połączeniu z większą nieprzewidywalnością prognoz, to także jedne z trendów napędzających wzrost zainteresowania jednoprzebiegowym drukiem cyfrowym, który pomaga przetwórcom sprostać zmieniającym się wymaganiom właścicieli marek”.

“Jesteśmy niezwykle podekscytowani naszym SPC Open House w dniu 12 maja i z niecierpliwością czekamy na możliwość osobistego powitania delegatów w celu omówienia nowych wyzwań i możliwości dla rynku opakowań z tektury falistej. Prosimy o kontakt z lokalnymi partnerami Koenig & Bauer Durst, aby uzyskać więcej szczegółów.”

Źródło: Koenig & Bauer

- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych