- reklama -

IV dzień Heidelberg Innovation Week 2020 poświęcony produkcji opakowań. Z różnych obszarów, prepressu, druku, automatyzacji wszystkich procesów. Zapowiada się interesująco…

Innowacyjne rozwiązania do automatycznego drukowania opakowań – w ten sposób operatorzy są inteligentnie prowadzeni przez proces pracy Prinect i Speedmaster CX 102.
Uniwersalna maszyna, uniwersalny przebieg pracy: Szczególnie drukowanie opakowań oferuje duży potencjał niezależnie od operatora. Nasze nowe środowisko użytkownika sprawia, że ​​drukowanie opakowań jest łatwiejsze niż kiedykolwiek – we wszystkich klasach formatów.

Generacja 2020 – w ten sposób nowy inteligentny Speedmaster XL 106 optymalizuje Twoją wysoce przemysłową produkcję opakowań. Do najnowocześniejszych rozwiązań – z autonomicznymi procesami w druku opakowań. Nowa generacja Speedmaster XL 106 wykonuje rutynowe zadania w pełni automatycznie i zwiększa wydajność. Podziel arkusze na nadające się do sprzedaży i nienadające się do sprzedaży według obiektywnych kryteriów – zautomatyzowane iz indywidualnie zdefiniowaną tolerancją.

Maksymalna dostępność – jaki wpływ mają materiały eksploatacyjne i usługi cyfrowe w stabilną produkcję opakowań? Dostępność maszyny bezpośrednio wpływa na produktywność. W jaki sposób inteligentne usługi oparte na danych, takie jak nowy kierownik utrzymania ruchu, analiza wydajności i szkolenia cyfrowe, wpływają na całkowitą wydajność? Jaka jest rola skoordynowanych materiałów eksploatacyjnych, umów serwisowych i optymalnego zarządzania konserwacją dla stabilnej produkcji przy niezmiennie wysokiej jakości?

O tym i nieco więcej … Możesz dołączyć w dowolnym momencie… Rejestracja TUTAJ!

Źródło: Heidelberg

 

- reklama -

Jak ważny jest dla Ciebie temat zarządzania barwą w miejscu, w którym pracujesz?