spot_imgspot_img

Jak jest, każdy widzi… Podcast. Aktualizacja

- Reklama-

Jak jest, każdy widzi… po pierwsze odwołane targi Label Expo, pandemia, wojna, strajk w UPM… nie za dużo? A jak sobie radzą drukarnie etykietowe? O co tak naprawdę chodzi dzisiaj? Przetrwać, czy dalej się rozwijać? Jakie są aktualne wyzwania dla tych, którzy drukują etykiety? Czy Nilpeter, czy inne marki? Dokładnie o tym rozmawiamy z Piotrem Lisem 3M i Andrzejem Wasielakiem Koenig & Bauer odpowiedzialnym za markę Nilpeter w Polsce.

Wiemy, wiemy… dzisiaj edycja podcastu z opóźnieniem, ale ono wynika tylko i wyłącznie z przyczyn czysto technicznych. Po raz pierwszy… i obiecujemy, że nie będzie to regułą. W przyszłym tygodniu wracamy do edycji czwartkowej dokładnie o godz. 15:00.

 

Przy okazji, nie spodziewaliśmy się tego, że tak wiele osób zauważy brak nowej edycji podcastu. To niezwykle ciekawe i inspirujące doświadczenie. To także zaskoczenie, bo podcasty w naszej branży to rzeczywiście nowość, którą zauważyliście.

Z drugiej strony, jaka nowość? Przecież to już 46 odcinek! A to wszystko dzięki Wam i naszym gościom, którzy sami widzą popularność tej strony komunikacji. Będzie więcej, to możemy obiecać. W kolejnych odcinkach między innymi druga część z drukarni SILBO, Leszek Sienicki z drukarni SOWA, Jacek Kuśmierczyk z Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga – prezes Polskiej Izby Druku… i wiele więcej.

Zapowiada się niezwykle ciekawie, zwłaszcza, że nadciąga pierwszy sezon ŚNIADANIA POLIGRAFA… o czym już Was informowaliśmy.

 

Dotychczasowi nasi goście to między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce.

Tym samym, bardzo dziękujemy naszym gościom, za pojawienie się i rozmowy praktycznie o wszystkim, co w poligrafii i nie tylko. Dziękujemy również Studio 3po3, w którym nagrywamy właściwie prawie wszystkie materiały. Szczególne słowa uznania dla Jakuba Kurana, który nas zmobilizował i Karolinie Hamlet za sam pomysł i niesamowitą energię – mówi Mirosław Pawliński.

I najważniejsze, bardzo Wam dziękujemy za to, że jesteście z nami od wielu tygodni. Nie ma większej radości niż to, że grono stałych słuchaczy rośnie z wydania na wydanie. A niedługo już… Śniadanie poligrafa :–). Oj, dzieje się!

- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych