spot_imgspot_img

Jak nie zrobić błędów przy składaniu wniosków o środki unijne? Aktualizacja

- Reklama-

Zapraszamy do kolejnej edycji NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. Podcasty, które posiadają swoje premiery dokładnie w każdy czwartek o godz. 15:00. Poruszamy w nich bardzo różną tematykę, począwszy od marketingu w poligrafii, prepressu, cyfryzacji branży, drukowania we wszystkich możliwych technologiach oraz introligatorni, robotyki i logistyki. A co dzisiaj?

Druga część podcastu z Pawłem Szarubką o środkach unijnych. Tym razem skupiamy się na podstawowych punktach, o których warto wiedzieć i pamiętać, by taki wniosek nie przepadł. Jak w poprzedniej rozmowie i tutaj Paweł Szarubka poda kilka przykładów takich wniosków. Tam, gdzie nie było żadnych problemów i tam, gdzie “kasa” musiała być zwrócona. Nie możecie się doczekać? My również!

 

Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych