spot_imgspot_imgspot_img

Jaka jest prawda? Jest tak źle, czy paradoksalnie… tak dobrze? Aktualizacja

- Reklama-

Zapraszamy Was do wysłuchania kolejnego odcinka podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA… Tocząca się wojna, inflacja, podwyżki, które w jakimś sensie paraliżują bezpieczny rozwój wielu firm. Poligrafia jest niezwykle wrażliwa na wszystko to, co dzieje się dookoła. Tylko, czy rzeczywiście jest tak źle? A może to po prostu czysty przypadek, że wielu firmom udaje się pomimo wszelkich trudności rozwijać i inwestować, zdobywać rynek i nowych klientów.

Ci, którzy z utęsknieniem czekają na kolejne transze dotacji, być może się ich nie doczekają. Ci, którzy w dość niedalekiej przeszłości zapomnieli o inwestowaniu i unowocześnianiu parku maszynowego, oprogramowania, systemów zarządzania i wreszcie tworzeniu środowiska biznesowego w 100% kontrolowanego, zwłaszcza pod względem kosztów… już myślą o zamknięciu drukarni, lub już to zrobili.

Z drugiej strony jest to, co my nazywamy twardymi danymi dotyczącymi inwestycji. To, jak jest? Dobrze, czy źle? Między innymi o takich tematach rozmawiamy z Krzysztofem Pindralem prezesem firmy Heidelberg Polska. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której dowiecie się o… ale to, na tę chwilę niespodzianka. Miłego słuchania.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00