spot_imgspot_img

Jeden rynek. Różne spojrzenia. Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Aktualizacja

- Reklama-

Michał Młynarczyk z firmy Canon jest naszym gościem w kolejnym odcinku #65. NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA, w którym rozmawiamy o wielu różnych i ciekawych tematach. To, co dzisiaj nas wszystkich interesuje, czyli po prostu poszukujemy odpowiedzi na to, w którą stronę rozwija się poligrafia i czy drukowanie na urządzeniach cyfrowych jest jedyną alternatywą na zmieniające się warunki zewnętrzne.

Przy okazji pojawia się kilka pytań dotyczących tematów, które dla druku cyfrowego może nie tyle są krzywdzące, co właściwie z racji istnienia ich na rynku w świadomości wielu osób moglibyśmy powiedzieć, że są po prostu swojego rodzaju mitami. Zatem próbujemy się z tymi mitami rozprawić. To, czy się udało nam to zrealizować, musicie sami ocenić.

Przy okazji pojawiło się w naszej rozmowie kilka tematów, o których i my nie wiedzieliśmy i Michał starał się wyjaśnić… o czym była mowa? Cóż zapraszamy do słuchania tego wywiadu już w najbliższy czwartek, 27 października o godzinie 15:00.

Naszą rozmowę nagrywaliśmy podczas dni otwartych w siedzibie firmy w Warszawie, stąd w tle słychać wiele różnych dźwięków… zaproszonych gości, czy pracujących urządzeń. A skoro dni otwarte, to przy okazji zapytaliśmy o premierę nowego urządzenia imagePRESS V1000. To pierwsze nasze nagranie podcastu podczas Dnia Otwartego, zatem dużo gości dookoła, rozmów i zwykłego szumu związanego z pracą urządzeń. Ale najważniejsze jest to, o czym rozmawialiśmy z Michałem Młynarczykiem.


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00