Jörg Westphal nowym dyrektorem w BST eltromat

Jörg Westphal

Jörg Westphal dołączył do zespołu zarządzającego BST eltromat, przejmując odpowiedzialność za obszary usług, sprzedaży i marketingu.

Jörg Westphal ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu małymi i średnimi firmami oraz ich międzynarodowymi organizacjami sprzedaży. Ostatnio był członkiem zespołu zarządzającego w EAE Engineering Automation Electronics w Ahrensburg koło Hamburga. Dołączył do BST eltromat w lipcu 2019 r. Jako menedżer ds. usług, jako nowy dyrektor zarządzający przejmie również odpowiedzialność za sprzedaż i marketing w grupie.

„Przez kilka dziesięcioleci BST eltromat zyskał wyjątkową reputację, jako wiodący dostawca najwyższej jakości systemów zapewniania jakości w branży poligraficznej, opakowaniowej, tworzyw sztucznych i włóknin” – komentuje Jörg Westphal. „Ponadto dzięki bardzo wydajnej globalnej sieci sprzedaży i serwisu oraz zakładom produkcyjnym na innych kontynentach na tamtejszych rynkach ma dobrą pozycję na arenie międzynarodowej. Oba te aspekty stanowią solidną podstawę dla sukcesów w innych sektorach dzięki metodom przetwarzania w sieci i zamierzam je realizować ”.

Źródło: BST eltromat

W Polsce BST eltromat jest reprezentowany przez firmę EMIPAK.

 

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.