spot_imgspot_imgspot_img

Kalendarz wydarzeń na 2023 rok

- Reklama-

Pomimo wszystkich zawirowań dookoła nas, kalendarz wydarzeń przygotowywanych na aktualny rok 2023 w naszej branży wygląda imponująco. Wiemy, że nie wszystkie jeszcze wydarzenia w publikowanym przez nas kalendarzu są umieszczone… ale cały czas staramy się na bieżąco uzupełniać wszystkie te, które są już potwierdzone. Jeżeli planujecie coś, co może być interesujące dla Was, Waszych klientów to warto o tym dać znać nieco szerzej.

Zajrzyjcie do naszej zakładki KALENDARZ i już dzisiaj przekonajcie się, jak łatwo można z niej korzystać. Informacje tutaj zamieszczane są „bez opłat”. W dodatku, to my dbamy o to, by jak najwięcej osób dowiedziało się danym wydarzeniu. Niemożliwe? Cóż… warto spróbować. Zapraszamy.

Zajrzyj do KALENDARZA WYDARZEŃ


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami optymalizacji i standaryzacji.

1. Czym jest dla Ciebie standaryzacja produkcji?

2. Jaki posiadasz standard produkcji?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych