spot_imgspot_imgspot_img

Karl Knauer i Heidelberg online

2 czerwca Heidelberg Polska zakończył Akademię Heidelberga Online Webinars, edycją zrealizowaną wspólnie z Zarządem Karl Knauer Poland – podczas uroczystości przecięcia wstęgi na maszynie Speedmaster XL 106-6+LYYL UV.

Po raz pierwszy w Polsce obie firmy podzieliły się wspólnymi doświadczeniami dotyczącymi funkcjonowania modelu subskrypcyjnego w praktyce. Ze względów na wyjątkową sytuację i ograniczenia, jakie niesie ze sobą pandemia Covid-19, uroczystość miała charakter kameralny i była transmitowana na żywo.

Po oficjalnym przecięciu wstęgi na maszynie zakupionej w modelu subskrypcyjnym, Heidelberg Polska zaprosił na ostatni Online Webinars z cyklu Akademia Heidelberga transmitowany bezpośrednio na tej stronie.

“Wszystkie dotychczasowe spotkania prowadzone były przez naszych najlepszych specjalistów. Podczas Webinariów poruszaliśmy kwestie zarządzania drukarnią, kontaktu z drukarnią poprzez portal internetowy. Mówiliśmy o nowych rozwiązaniach w zakresie systemu Prinect oraz nowej generacji maszyn Speedmaster” –  mówi Wojciech Mataczyński, Heidelberg Polska.

Zgodnie z zapisami umowy, Karl Knauer otrzymuje w pakiecie wszystko to co jest potrzebne do zagwarantowania odpowiedniej wydajności i zwiększenia możliwości produkcyjnych w druku offsetowym  w formacie arkusza 106 x 75 cm.

Oznacza to dostarczenie przez firmę Heidelberg maszyny, zapewnienie ciągłości dostaw materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych, usług serwisowych, odpowiedniej integracji na poziomie informatycznym z systemem produkcyjnym Karl Knauer oraz stałego monitorowania wydajności.

Od lewej: Karolina Matysiak dyrektor zarządzający drukarnią oraz Krzysztof Pindral prezes Heidelberg Polska

Po części oficjalnej, transmitowanej online, zaproszeni goście wzięli udział w konferencji prasowej, podczas której obie firmy pochwaliły się dotychczasowymi doświadczeniami. Dużo pytań i niezwykle interesujących odpowiedzi.

Krzysztofa Pindrala (prezes Heidelberg Polska) pytaliśmy między innymi o targi DRUPA… w 2021 roku. To jednak, co było treścią tego spotkania zaprezentujemy bezpośrednio w kolejnym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional, do którego prenumeraty serdecznie zapraszamy!

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00