spot_imgspot_imgspot_img

KODAK FLEXCEL NX Ultra Solution od Miraclon „niezastąpionym narzędziem produkcyjnym” w firmie Nägele Digital Repro

Firma Nägele Digital Repro GmbH, zlokalizowana w Kempten, u podnóża Alp na południowym krańcu Niemiec, korzysta z technologii FLEXCEL NX od 2010 roku. Dostawca usług przygotowania do druku i producent form drukowych wytwarza płyty dla niezwykle wymagających fleksograficznych drukarni opakowań na dwóch systemach FLEXCEL NX Wide 4260 System. W ubiegłym roku firma jeszcze zwiększyła swoje możliwości wytwarzania płyt fleksograficznych, inwestując w rozwiązanie FLEXCEL NX Ultra Solution, aby sprostać zapotrzebowaniu – nie tylko drukarni, ale ostatnio także innych przygotowalni do druku.

Poszerzając swoją ofertę o rozwiązanie FLEXCEL NX Ultra Solution, Nägele zyskało bezrozpuszczalnikową, wolną od LZO alternatywę do obróbki, która umożliwia tworzenie gotowych płyt w niespełna godzinę. Pozwala to klientom wykorzystać wszystkie zalety związane z wydajnością, produktywnością i jakością technologii FLEXCEL NX Plate, a do tego firma może im również zaoferować obróbkę wodną. A ponieważ ta technologia bazuje na tej samej infrastrukturze, co FLEXCEL NX System, instalacja procesora FLEXCEL NX Ultra była bardzo prosta.

Upowszechnianie się płyt FLEXCEL NX Ultra Plates nabiera tempa | Zdaniem dyrektora zarządzającego Michaela Nägele rynek dobrze przyjął pojawienie się płyt FLEXCEL NX Ultra Plates: „Aktywnie je promujemy i widzimy postępy: nasi klienci uwielbiają te płyty za wszystkie oferowane przez nie korzyści dla produkcji i jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia docelowej ilości sprzedaży płyt FLEXCEL NX Ultra Plate”. Technologia FLEXCEL NX stanowi około 90% wszystkich płyt fotopolimerowych wytwarzanych dziś przez Nägele, a FLEXCEL NX Ultra Solution osiąga prawie 50% tej wartości, ponieważ firma dostarcza je do 30 drukarni opakowań żywności, kosmetyków i leków.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00