- Reklama -spot_imgspot_img

Kodak: nowe atramenty

- Reklama-

Firma Eastman Kodak Company ogłosiła wprowadzenie atramentów tkaninowych Kodak KODACOLOR. Farby do tkanin Kodak są wyjątkowe – wykorzystują opatentowaną technologię dyspersji atramentu z 20-letnią historią rozwoju i produkcji atramentów, wspartą dziesięcioleciami doskonałej technologii powlekania.

Rezultatem jest wyjątkowo duża gama kolorów, bardziej niezawodny obraz o wysokiej jakości, wyjątkowa trwałość i miękka, naturalna w dotyku, a także lepsza wydajność w drukarce. 

- Reklama -

Kodak współpracuje z ColDesi, Inc., Digital Ink Sciences i Resolute DTG, między innymi, w celu wprowadzenia imponujących formuł atramentowych firmy Kodak do swoich możliwości drukowania sprzętu, mając na celu zapewnienie doskonałych wyników drukowania odzieży. 

„Dokładnie przetestowaliśmy te nowe atramenty i jesteśmy zachwyceni wydajnością” – powiedział Grant French, Business Development Manager ds. Digital Ink Sciences.

„Jesteśmy zadowoleni z wydajności i stabilności tych atramentów wysokiej jakości w oparciu o nasze wyniki testów”, powiedział Colin Marsh z Resolute DTG.

„Nowa drukarka G4 DTG firmy Impressions Technology i DTG Digital będą zasilane atramentami Kodak DTG” – powiedział Scott Colman, prezes ColDesi, Inc. w Tampa na Florydzie. „A nasze testy dowodzą, jak pięknie drukują i jaki mają ogromny wpływ na ograniczenie konserwacji”.

Kodak produkuje i sprzedaje atramenty cyfrowe do termicznych piezo i systemów ciągłego druku atramentowego, począwszy od lat 90-tych, co świadczy o ciągłym zaangażowaniu w biznes atramentowy. Dostosowuje się tkaniny do odzieży, akcesoriów, tapicerki, miękkiego oznakowania, co stanowi znaczącą okazję biznesową dla firmy Kodak. Firma Kodak z przyjemnością rozszerza swoją działalność o aplikacje do tkanin dzięki innowacyjnym technologiom atramentowym w linii produktów KODACOLOR.

Więcej: WWW

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych